X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Technologia NVIDIA GRID vGPU

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 10:22
Od teraz firmy na całym świecie mogą zapewnić swoim projektantom oraz inżynierom – również tym, którzy pracują zdalnie – dostęp do wymagających graficznie aplikacji, w niedrogi i bezpieczny sposób, korzystając z technologii wirtualnych procesorów graficznych NVIDIA GRID vGPU.
Technologia NVIDIA GRID vGPU

Firmy coraz chętniej korzystają z technologii wirtualizacji pulpitu, dzięki której mogą zapewnić pracownikom dostęp do niezbędnych narzędzi w dowolnym miejscu i czasie. Przed pojawieniem się na rynku technologii NVIDIA GRID, do wyświetlania wirtualnych aplikacji i pulpitów używano wyłącznie procesorów centralnych zainstalowanych w serwerach. Takie rozwiązanie cechowało się niedostateczną wydajnością i zgodnością, co znacznie zmniejszało praktyczność wirtualizacji w zastosowaniach wymagających aplikacji do zarządzania budynkami (BIM), cyklem życia produktu (PLM) lub edycji filmów i zdjęć.

  • Technologia NVIDIA GRID vGPU pozwala pracownikom uzyskać dostęp do wirtualnego środowiska zawierającego wszystkie niezbędne aplikacje biurowe i projektowe w dowolnym momencie, i za pomocą dowolnego urządzenia komputerowego – w tym także urządzeń mobilnych i notebooków.
  • Przed wprowadzeniem technologii GRID vGPU w rozwiązaniach Citrix XenDesktop, klienci mogli zapewnić dostęp do wirtualnych procesorów graficznych na zasadzie jeden procesor – jeden użytkownik. Nowe rozwiązanie pozwala współdzielić jeden procesor graficzny między wielu użytkowników, a także z łatwością modyfikować zasady dostępu w zależności od bieżących potrzeb projektu.

Technologia NVIDIA GRID vGPU to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku, które pozwala na współdzielenie procesora graficznego bez poświęcania zgodności aplikacji ani wygody użytkowania.

Nowe rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne dla firm z branż architektonicznych, inżynieryjnych, budowlanych, lotniczych i projektowych, ponieważ nowa technologia umożliwia dynamiczny przydział zasobów do użytkowników w miarę potrzeb danego projektu. Technologia NVIDIA GRID vGPU będzie również bardzo przydatna w szkolnictwie wyższym, umożliwiając tworzenie skalowalnych środowisk laboratoryjnych wraz z narzędziami ułatwiającymi naukę.

Technologia NVIDIA GRID vGPU jest certyfikowana przez wiodących dostawców oprogramowania i umożliwia równoczesne uruchomienie wielu maszyn wirtualnych korzystających z tego samego procesora graficznego. Każda z tych maszyn współpracuje z pełnoprawnym sterownikiem graficznym firmy NVIDIA, co gwarantuje pełną zgodność z aplikacjami użytkowników.

 autor: Materiały prasowe NVIDIA

Czytaj także

Jakie korzyści dla firm niesie wirtualizacja?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2013 12:46
Wraz ze wzrostem ilości przetwarzanych danych oraz rosnącym zapotrzebowaniem na moc obliczeniową, powierzchnię dyskową oraz przepustowość łączy do sieci Internet – rola i znaczenie wirtualizacji w biznesie staje się coraz bardziej istotna. Co więcej, korzyści z jej zastosowania są odczuwalne zarówno dla korporacji, jak i przedsiębiorstw z sektora MŚP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Recepta na wirtualny mix

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2013 21:01
Wirtualizacja serwerów na dobre zagościła w działach IT małych i dużych firm, a skuteczna konkurencja dwóch producentów rozwiązań do wirtualizacji doprowadziła do tego, że systemy informatyczne wielu organizacji nie są dziś jednolite.
rozwiń zwiń