X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
firma

Ekspert: nasz rynek pracy jest przegrzany

Płace i zatrudnienie rosną, ale w znacznie niższym tempie. Dziś GUS podał informacje o płacach i zatrudnieniu we wrześniu. Przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw we wrześniu wzrosły o 6 i 7 dziesiątych procent a z kolei zatrudnienie wzrosło o 3 i 2 procent. Dane są gorsze od oczekiwań rynkowych. Zdaniem Łukasza Kozłowskiego, głównego ekonomisty Federacji Przedsiębiorców Polskich, świadczą o przegrzaniu rynku pracy.
Zobacz więcej na temat:  praca firma rynek pracy Justyna Golonko

Rząd zlikwiduje zatory płatnicze w małych i średnich firmach

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii chce walczyć z zatorami płatniczymi. Przygotowało projekt przepisów, które mają ulżyć zwłaszcza małym i średnim firmom. Proponuje m.in. ustawowe skrócenie terminów płatności. O szczegółach Karolina Mózgowiec rozmawiała z Markiem Niedużakiem, dyrektorem departamentu doskonalenia regulacji gospodarczych w ministerstwie. 
Zobacz więcej na temat:  zatory płatnicze firma