X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Rozwiązania serwerowe Dell w nowej dystrybucji

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2014 08:28
Veracomp wprowadził do swojej oferty serwery Dell’a. Podpisana umowa dystrybucyjna dotyczy rozwiązań serwerowych i pamięci masowych.
Rozwiązania serwerowe Dell w nowej dystrybucji
Foto: materiały prasowe
Rozbudowa portfolio pozwoli Partnerom Veracomp na jeszcze szerszy wybór najwyższej klasy rozwiązań.
- Dystrybucja serwerów i pamięci masowych marki Dell to bardzo dobra informacja dla naszych Partnerów, którzy przyzwyczajeni są do wysokich standardów wsparcia handlowego i technicznego w zakresie budowania zaawansowanych i kompleksowych środowisk informatycznych. Jako VAD chcemy pomagać również w działaniach wpływających na rozwój biznesu, umożliwiając dostęp do sprzętu demo czy organizując wspólne przedsięwzięcia marketingowe – mówi Marcin Mazur, Product Manager w Veracomp SA.
Dell oferuje szeroką gamę produktów serwerowych zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i organizacji korzystających z rozbudowanej infrastruktury, z wieloma oddziałami na całym świecie. Pamięci masowe Dell to rozwiązania oferujące tworzenie kopii zapasowych, ochronę i konsolidację danych w dowolnym środowisku.autor: materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: dell pamięć masowa serwer

Czytaj także

Dell nr 1 w pamięciach flash enterprise

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 13:21
Firma Dell ogłosiła, że po raz kolejny wprowadza centra danych w nowy wymiar ekonomii. Wraz z wprowadzeniem swoich nowych rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem pamięci flash, Dell oferuje obecnie klientom lepszy stosunek kosztu do wydajności pamięci masowych.
rozwiń zwiń