Nowe Technologie

Rozwiązania serwerowe Dell w nowej dystrybucji

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2014 08:28
Veracomp wprowadził do swojej oferty serwery Dell’a. Podpisana umowa dystrybucyjna dotyczy rozwiązań serwerowych i pamięci masowych.
Rozwiązania serwerowe Dell w nowej dystrybucji
Foto: materiały prasowe
Rozbudowa portfolio pozwoli Partnerom Veracomp na jeszcze szerszy wybór najwyższej klasy rozwiązań.
- Dystrybucja serwerów i pamięci masowych marki Dell to bardzo dobra informacja dla naszych Partnerów, którzy przyzwyczajeni są do wysokich standardów wsparcia handlowego i technicznego w zakresie budowania zaawansowanych i kompleksowych środowisk informatycznych. Jako VAD chcemy pomagać również w działaniach wpływających na rozwój biznesu, umożliwiając dostęp do sprzętu demo czy organizując wspólne przedsięwzięcia marketingowe – mówi Marcin Mazur, Product Manager w Veracomp SA.
Dell oferuje szeroką gamę produktów serwerowych zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i organizacji korzystających z rozbudowanej infrastruktury, z wieloma oddziałami na całym świecie. Pamięci masowe Dell to rozwiązania oferujące tworzenie kopii zapasowych, ochronę i konsolidację danych w dowolnym środowisku.autor: materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: dell pamięć masowa serwer
Czytaj także

Dell nr 1 w pamięciach flash enterprise

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 13:21
Firma Dell ogłosiła, że po raz kolejny wprowadza centra danych w nowy wymiar ekonomii. Wraz z wprowadzeniem swoich nowych rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem pamięci flash, Dell oferuje obecnie klientom lepszy stosunek kosztu do wydajności pamięci masowych.
rozwiń zwiń