X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wi-Fi po prądzie

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 10:52
Zestaw TP-LINK Powerline to najnowsza propozycja dla osób szukających prostego i nieinwazyjnego sposobu na rozszerzenie zasięgu domowej infrastruktury sieciowej przy wykorzystaniu instalacji elektrycznej.
TP-LINK TL-WPA2220KIT
TP-LINK TL-WPA2220KITFoto: materiały promocyjne

Składa się z dwóch transmiterów - TL-WPA2220 (Powerline + Wi-Fi) i TL-PA2010 (Powerline). Jeden z transmiterów wyposażono także w interfejs bezprzewodowy, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mb/s. Pozwala to na rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi do trudno dostępnych miejsc w domu lub biurze. Za pomocą przycisku Wi-Fi Clone w kilka sekund zapewnimy zasięg sieci bezprzewodowej w miejscach, w których dotąd zasięgu nie było lub był on zbyt słaby do sprawnej transmisji danych. Ponadto transmiter jest wyposażony w 2 porty Ethernet pozwalające na podłączenie do sieci urządzeń bez bezprzewodowej karty sieciowej.

Oba urządzenia zapewniają pełne wsparcie dla standardu HomePlug AV, który pozwala na przesyłanie zabezpieczonych danych (128-bitowe szyfrowanie AES) z prędkością do 200 Mb/s w sieci elektrycznej o maksymalnej długości do 300 metrów. Dzięki temu możliwe jest swobodne korzystanie z internetu, w tym gier online, strumieniowej transmisji wideo HD lub IPTV.

Wybierając zestaw TP-LINK możemy liczyć na bezproblemową instalację oraz szeroką funkcjonalność (zgodność ze standardem HomePlug AV oraz Wi-Fi) w przystępnej cenie.

  • Zestaw TP-LINK TL-WPA2220KIT dostępny jest w sprzedaży sugerowanej cenie 299 zł brutto. Produkt jest objęty 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 autor: materiały prasowe

Czytaj także

Nowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 11:15
Kłopoty z zasięgiem sieci WLAN mogą wynikać z wielu przyczyn. Przeszkodę dla sygnału stanowią nie tylko ściany, ale również inne sieci Wi-Fi.
rozwiń zwiń