X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Canon: nowe projektory LV

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 00:00
Canon odświeża linię przenośnych projektorów LV prezentując 10 nowych modeli. Seria LV podzielona została na trzy kategorie produktów: standardowe, średnio zaawansowane i zaawansowane. Projektory oferują rozdzielczości XGA i WXGA i są dedykowane środowiskom biznesowym i edukacyjnym.
Canon: nowe projektory LV
Foto: Glow Images/East News

 

Projektory zaawansowane

 

Zaawansowane modele zapewniają wysoką jakość kolorów i duży kontrast obrazu nawet w jasnych pomieszczeniach. Cztery nowe modele oferują jasność rzędu 2200-3000 lumenów, połączenia sieciowe. Wszystkie zostały wyposażone we wbudowany głośnik o mocy 10W.

 


  • LV-8227A WXGA 2500lm

  • LV-7392A XGA 3000lm

  • LV-7297A XGA 2600lm

  • LV-7292A XGA 2200lm

 

Projektory średnio zaawansowane

 

Modele z tej kategorii oferują wysoką wydajność nawet w niewielkich pomieszczeniach. Zostały wyposażone we wbudowany głośnik o mocy 1W oraz wejście HDMI.

 


  • LV-8227M WXGA 2500lm

  • LV-7297M XGA 2600lm

  • LV-7292M XGA 2200lm

 

Projektory standardowe

 

Modele klasy podstawowej są wydajne i efektywne kosztowo. Charakteryzują się długą żywotnością lamp i filtrów. Dodatkowo zostały wyposażone w funkcje zabezpieczające.

 


  • LV-7392S XGA 3000lm

  • LV-7297S XGA 2600lm

  • LV-7292S XGA 2200lm

 

Zaawansowane funkcje LV

 

Auto set-up: wszystkie modele zawierają automatyczne funkcje ułatwiające szybkie zmiany ustawień:

 

Auto Input: która automatycznie wykrywa sygnał wejściowy.

 

Auto PC: która sprawdza sygnał analogowy PC oraz dostosowuje obraz, by zawsze był wyraźny i prawidłowo ustawiony.

 

Wbudowany głośnik: projektory średnio zaawansowane i zaawansowane zostały wyposażone w głośnik, dzięki któremu użytkownicy mogą odtwarzać dźwięk, nawet w salach konferencyjnych i lekcyjnych, w których nie ma sprzętu nagłaśniającego (modele zaawansowane mają głośnik o mocy 10W, natomiast średnio zaawansowane–1W). Ponadto istnieje możliwość, bezpośredniego podłączenia mikrofonu przewodowego, by wzbogacić prezentację komentarzami.

 

Funkcja Colourboard: wszystkie modele zawierają ustawienia umożliwiająceprojekcję na tablicy lekcyjnej lub kolorowej powierzchni. Zapewniają one realistyczne odwzorowanie kolorów, niemal identyczne z uzyskiwanym podczas projekcji na białym tle.

 

Długa żywotność lamp i filtrów: wszystkie modele wyposażone są w lampy, które umożliwiają pracę do 6000 godzin w trybie Eco oraz 3-warstwowe filtry, które działają do 5500 godzin również w trybie Eco. Wydłużona żywotność tych elementów w widoczny sposób zmniejsza liczbę wymaganych przeglądów i konserwacji.Zobacz więcej na temat: canon edukacja projektor