X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe pamięci Seagate

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2012 00:00
Seagate Technology  przedstawił trzy nowe pamięci klasy enterprise, zoptymalizowane pod kątem tradycyjnych centrów danych i infrastruktury cloud.
Nowe pamięci Seagate
Foto: Glow Images/East News

 

Seagate Enterprise Value to pamięć masowa przystosowana  do przechowywania danych w chmurze.  Zapewnia do 3TB pojemności w konfiguracji niskiej mocy dla osiągnięcia maksymalnej efektywności. Seagate Enterprise Capacity to nowa generacja niezawodnych 3,5-calowych dysków oferujących największy na rynku zakres pojemności (1, 2, 3 i 4 TB) dla bezpiecznego przechowywania danych w data center. Trzecią przedstawioną przez Seagate pamięcią masową jest Seagate Enterprise Performance 10K, który zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność oraz wbudowane mechanizmy optymalizacji i ochrony danych.

 

- Każdy, kto buduje dziś systemy przechowywania danych do zastosowań cloud lub data center, poszukuje maksymalnej pojemności przy minimalnej powierzchni. Co więcej - oczekuje najniższych kosztów eksploatacji przy jednoczesnym zapewnieniu długoterminowej skalowalności - powiedział Scott Horn, wiceprezes ds. marketingu w firmie Seagate.

 

Seagate Enterprise Value o pojemności do 3TB, znany również jako Constellation CS, oferuje centrom danych w chmurze skalowalność nawet przy małych obciążeniach w środowiskach pracujących 24/7. Najbardziej ekonomiczna platforma Seagate Enterprise do przechowywana exabajtów danych w chmurze - Enterprise Value zapewnia niezawodność klasy enterprise, wydajność 7200-RPM dla pracujących 24/7 wielodyskowych środowisk data center.

 

Seagate Enterprise Value

 


  • Wysoka pojemność -  1, 2 i 3 TB w 3,5-calowej obudowie, obsługuje maksymalną gęstość w szafie 114TB na stopę kwadratową dla efektywnego wykorzystania przestrzeni w centrum danych

  • Energooszczędność - Redukcja kosztów energii i chłodzenia przy najniższym zużyciu energii wśród 3,5-calowych dysków Seagate i aż 29 procent mniejsze zużycie energii w porównaniu z konkurencyjnymi dyskami korporacyjnymi oferującymi wysoką pojemność

  • Łatwość integracji - Niezawodny interfejs 6Gb/s SATA dla łatwej integracji oraz szybka i prosta utylizacja dysku bez dodatkowych kosztów - dzięki SeagateInstant Secure Erase, który usuwa dane nawet w ciągu 1 sekundy.

Zobacz więcej na temat: firma