X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowa generacja telefonów IP - w stylu metro

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2013 11:18
Telefony serii eSpace 7900 otrzymały prestiżową nagrodę iF Design Award 2013, potwierdzającą realizację filozofii Huawei, by projektować urządzenia dedykowane na globalny rynek Enterprise z myślą o wygodzie użytkowników.
Huawei eSpace 7950
Huawei eSpace 7950

 

Telefony IP Huawei serii eSpace 7900 pozwalają wejść w nową epokę prostej i stylowej pracy biurowej. W porównaniu z tradycyjnymi, nieporęcznymi telefonami IP, linia eSpace 7900 oferuje elegancki, najwyższej klasy design i smukły kształt. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań, seria eSpace 7900 posiada niesamowicie smukłą obudowę o grubości 25mm, dochodzącą do 8mm w najcieńszym punkcie. Całość dopełnia elegancka i ergonomiczna słuchawka, łącząca piękno i komfort.

Dzięki intensywnej współpracy z partnerami i szczegółowym  badaniom nad akustyką, eksperci Huawei opracowali rewolucyjną technologię audio, która sprawia, że eSpace 7900 oferuje wyjątkową jakość rozmów głosowych. Ponadto telefony wykorzystują kodeki AAC-LD (Advanced Audio Coding-Low Delay) o wysokiej częstotliwości próbkowania 48 kHz, osiągając krystaliczną czystość dźwięku HD.

Wraz z premierą nowej linii telefonów IP eSpace 7900, Huawei wprowadza na rynek także eSpace 7910 (ekonomiczny telefon IP), eSpace 7950 (telefon IP dla biznesu) i eSpace 7903X (moduł dodatkowy dla eSpace 7950).

Aparaty eSpace 7900 posiadają duże kolorowe wyświetlacze (5-calowe ekrany w modelach eSpace 7950 i eSpace 7903X), gigabitowe gniazda Ethernet (GE) oraz pogrupowane przyciski z intuicyjnymi oznaczeniami, które ułatwiają nawigację i obsługę urządzenia. Co więcej, produkty serii eSpace 7900 posiadają podobną stylistykę i interfejs użytkownika (UI), co inne terminale unified communications (UC) Huawei, zachowując tym samym spójność i łatwość użytkowania na wielu różnych platformach.autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: huawei telefon telefonia ip