X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

ScanSnap iX500: szybkie, łatwe skanowanie

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 10:46
ScanSnap iX500 to skaner, który znacznie ułatwi digitalizację dokumentów w biurze. Urządzenie pozwala łatwo i szybko zamienić każdy dokument w plik PDF.
Fujitsu ScanSnap iX500
Fujitsu ScanSnap iX500

Fujitsu ScanSnap iX500 pozwala ponadto na przesyłanie skanowanego pliku za pośrednictwem funkcji Wi-Fi lub środowiska PC/Mac do urządzeń mobilnych – tabletów lub smartfonów. 

Nowy ScanSnap iX500 wyposażono w funkcję „Scan-to-Everywhere”. Oprogramowanie ScanSnap Manager umożliwia integrację aplikacji zewnętrznych z Quick Menu urządzenia i wysyłanie dokumentów do predefiniowanych odbiorców przy pomocy jednego kliknięcia.

ScanSnap iX500 posiada również funkcję automatycznej optymalizacji obrazu - zeskanowane dokumenty są poddawane obróbce podnoszącej ich jakość, co oszczędza czas oraz zasoby urządzeń mobilnych. Skaner obsługuje transfer danych w standardzie USB 3.0 dla komputerów PC i Mac.

Obsługa jednym przyciskiem

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta – wystarczy umieścić dokument w skanerze i nacisnąć przycisk ScanSnap lub ScanSnap Connect (w aplikacji), aby dokument błyskawicznie pojawił się na wybranym urządzeniu. Obsługa nie wymaga od użytkownika żadnych umiejętności technicznych, co jest bardzo ważne w przypadku urządzenia, do którego dostęp ma wiele osób. Pracownicy mogą szybko skanować dokumenty w recepcji czy sali konferencyjnej i udostępniać je innym osobom w formie cyfrowej. Do skanera, za pośrednictwem wbudowanego interfejsu Wi-Fi, można podłączyć smartfony i tablety pracujące na systemach Android lub iOS. Zeskanowany dokument trafi wówczas bezpośrednio na ich pulpity w formacie PDF lub JPG.

Digitalizacja podnosi produktywność pracy

ScanSnap iX500 jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących wysoce profesjonalnego skanera, który pozwoli na sprawną digitalizację dokumentów. System urządzenia błyskawicznie zapisuje dowolne dokumenty – od wizytówek po arkusze A3 – w cyfrowej wersji. Nowy skaner dysponuje inteligentnymi funkcjami, które przyspieszają proces skanowania i pozwalają osiągnąć wyższą wydajność pracy. Są to m.in. funkcja inteligentnego kadrowania, automatycznego obracania dokumentów umieszczonych krzywo lub do góry nogami, a także funkcja indeksowania, która automatycznie generuje listę słów kluczowych w pliku PDF, umożliwiając szybkie i łatwe wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Łatwy dostęp z Quick Menu

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć za pośrednictwem Quick Menu, użytkownicy ScanSnap mogą zintegrować urządzenie z zewnętrznymi aplikacjami. Zeskanowane dokumenty zostaną przesłane bezpośrednio do aplikacji wybranej z rozwijanej listy. Jedyny wymóg to obsługa formatu PDF lub JPG przez dany program. Skaner ScanSnap iX500 obsługuje też usługę skanowania do chmury „Scan-to-Cloud” dla wielu popularnych serwisów takich jak Evernote, Dropbox, Google Docs, Salesforce i SugarSync.autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: biuro fujitsu skaner