Nowe Technologie

Topowy laptop Toshiba

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 10:26
Toshiba wprowadza należącego do najwyższego segmentu laptopa Qosmio X70.
Toshiba Qosmio X70
Toshiba Qosmio X70

Nowy model kierowany jest do wymagających użytkowników oczekujących od komputera najwyższej wydajności i prędkości, doskonałych parametrów grafiki i dźwięku, możliwości multimedialnych, jak również najbardziej zaawansowanych metod łączności. Sprzedaż nowego Qosmio X70 w Europie rozpocznie się w III kwartale 2013 roku.

  • Wyposażenie w najnowszej generacji procesory Intel Core oraz dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 770M z 3 GB pamięci GDDR5 umożliwia Qosmio X70 wykonywanie z łatwością wielu wymagających obliczeniowo zadań jednocześnie.

Natychmiastowy dostęp nawet do obciążających aplikacji

Kolejną cechą nowego Qosmio X70 jest pojemność pamięci masowej, sięgająca 3 TB (w dwóch slotach) i ultraszybki dysk flash SSD mSATA o pojemności 256 GB. Wraz z pamięcią operacyjną o pojemności do 32 GB jest to kombinacja umożlwiająca natychmiastowy dostęp nawet do wyjątkowo obciążających system aplikacji i plików multimedialnych oraz pozwalająca na płynną i wielozadaniową pracę w kilku wymagających programach, również jeśli chodzi o uruchamianie kolejnych, dodatkowych zadań. Alternatywnie, Qosmio X70 może być wyposażony w dysk hybrydowy (1 TB HDD + 8 GB SSD) oferujący dodatkową pojemność, jak również szybkie uruchamianie programów.

  • Komputer posiada preinstalowane oprogramowanie Toshiba Resolution+, które konwertuje filmy w standardowej rozdzielczości do jakości HD. Dodatkowo, niektóre konfiguracje są wyposażone również we wspierający rozdzielczość Ultra HD port HDMI®-out, który pozwala na konwertowanie obrazu gier, zdjęć, filmów i przekazywanie go do telewizora obsługującego Ultra HD.
  • Dzięki technologii Intel WiDi and Wi-Fi Certified Miracast użytkownicy mogą bezprzewodowo przesyłać gry i multimedia przechowywane na Qosmio X70 na kompatybilny telewizor lub telefon komórkowy.

Wysokiej jakości wzornictwo i dźwięk

Dźwięk z Qosmio X70 przekazywany jest za pomocą czterech głośników stereo Harman Kardon  oraz technologii DTS Studio Sound™, które oferują wciągającą głębię dźwięku przestrzennego, doskonałe basy, inteligentne poziomowanie głośności i uwydatnianie dialogów. To imponujące rozwiązanie sprawia, że użytkownik może w maksymalnym stopniu czerpać przyjemność z oglądania i słuchania programów telewizyjnych, filmów  i koncertów.autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: laptop toshiba