Nowe Technologie

Ładny router z pomysłem

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2013 03:48
TL-WR710N może pracować aż w pięciu trybach: Router bezprzewodowy (tryb domyślny), Klient, Wzmacniacz sygnału, Punkt dostępowy oraz Klient WISP. Router TP-LINK TL-WR710N doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie wyjazdów jak i pracy w domu lub biurze.
TP-LINK TL-WR710N
TP-LINK TL-WR710N

Urządzenie wyróżnia się wbudowanym zasilaczem oraz wtyczką pozwalającą na podłączenie go bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Dzięki temu nie potrzebujemy dodatkowych kabli czy adapterów. Uniwersalny port USB pozwala na podłączenie zewnętrznego dysku i udostępnianie wybranych zasobów w sieci lokalnej, może również służyć do ładowania smartfonów i tabletów (gwarantowane na wyjściu napięcie 5V i prąd o natężeniu 1A). Na uwagę zasługują także dwa wejścia RJ45 – pierwszy to stały port LAN, drugi, w zależności od trybu działania, może pracować jako port WAN/LAN.

TL-WR710N – tryby pracy

  • Router bezprzewodowy (domyślny) - pozwala na stworzenie lokalnej sieci bezprzewodowej, w ramach której możemy udostępniać połączenie z internetem wielu urządzeniom bezprzewodowym. Z trybu tego możemy korzystać zarówno w domu, pracy jak i np. w hotelu.
  • Klient - umożliwia podłączenie do sieci bezprzewodowej urządzeń wyposażonych jedynie w port Ethernet, np. konsola do gier, odtwarzacz multimedialny czy telewizor.
  • Wzmacniacz – w trybie tym TL-WR710N wzmacnia siłę sygnału i zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
  • Punkt dostępowy – urządzenie umożliwia podłączanie urządzeń bezprzewodowych do istniejącej sieci Wi-Fi.
  • Klient WISP – router pozwala na połączenie się z siecią bezprzewodowego dostawcy internetu oraz utworzenie własnej, bezprzewodowej sieci.

Router TP-LINK TL-WR710N objęty jest 24. miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 99 zł brutto.autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: internet router tp-link

Czytaj także

Superszybkie routery

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2013 11:41
Firma D-Link wprowadza na rynek cztery routery o wyjątkowych możliwościach w standardzie 802.11ac.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Router FRITZ!Box 3270 test subiektywny

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2013 10:40
Urządzenie niemieckiej firmy AVM jest najprostszym routerem z gamy wprowadzonych ostatnio na polski rynek. Subiektywnie przyjrzeliśmy się wybranym funkcjonalnościom nowego FRITZA!.
rozwiń zwiń