Nowe Technologie

Drukarka bonów zwiększa sprzedaż

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 12:15
TM-C710 to obecnie jedyna na rynku drukarka POS do drukowania kolorowych bonów, która ze względu na niewielkie rozmiary doskonale sprawdzi się w każdym punkcie kasowym. To wielofunkcyjne urządzenie szczególnie przydatne podczas kampanii reklamowych zwiększy zyski ze sprzedaży i pomoże wzbudzić zaufanie klientów.
Epson TM-C710
Epson TM-C710Foto: materiały promocyjne

Możliwość drukowania kolorowych bonów w chwili transakcji, jaką daje drukarka TM-C710, pozwoli dostosować ofertę do każdego klienta.

  • Dzięki wysokiej jakości kolorowych wydruków można z łatwością odróżnić bony od paragonów. Wyraźne, atrakcyjne wizualnie bony przyciągają klientów, zachęcają ich do powrotu i budują zaufanie do firmy. A do tego możliwość drukowania od ręki pozwala na w pełni indywidualne podejście. Oferty, promocje i komunikaty są przygotowywane dla konkretnego klienta.
  • Aby skrócić czas obsługi klienta, wydruk kuponu o standardowych rozmiarach (20 cm, 360 x 180 dpi) z modelu TM-C710 trwa zaledwie około 2 sekund. Drukarka jest prosta w obsłudze, a wymiana tuszu i papieru zajmuje dosłownie chwilę. Ponadto model TM-C710 jest ekonomiczny — zastosowanie wysokowydajnych tuszy pozwala drukować nawet 4000 kuponów na wkład. Dzięki systemowi inteligentnego zasilania w tusz żadna kropla atramentu nie jest zmarnowana, co z kolei obniża koszty wydruku.

 

Orientacyjna sugerowana cena drukarki TM-C710 to 6460 zł.autor: Materiały prasowe

Czytaj także

Drukarka do plakatów

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2013 07:00
Rośnie zapotrzebowanie na duże reklamy typu indoor: plakaty, grafikę w punktach sprzedaży i banery.
rozwiń zwiń