Nowe Technologie

Stowarzyszenie storageowe: Seagate, HGST, Toshiba i WD

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 08:28
Zadaniem Storage Product Association jest pomoc producentom pamięci i konsumentom w zrozumieniu kluczowej roli, jaką odgrywają tradycyjne dyski twarde i pamięci hybrydowe w przechowywaniu danych użytkowników indywidualnych oraz w środowiskach korporacyjnych.
Stowarzyszenie storageowe: Seagate, HGST, Toshiba i WD
Foto: materiały prasowe

Seagate Technology został współzałożycielem Storage Product Association (SPA), nowego forum stworzonego w celu edukacji użytkowników i profesjonalistów na temat krytycznej roli dysków twardych (HDD) i dysków hybrydowych (SSHD) w dzisiejszym, cyfrowym świecie.

„Zapotrzebowanie na pamięci masowe rośnie w ekspresowym tempie. Szacunki przewidują, że już w 2020 roku popyt wyniesie 6 zettabajtów rocznie”, powiedział Jeff Burke, wiceprezes Seagate ds. marketingu strategicznego i badań. „Jako dostawca najszerszego portfolio pamięci w branży, Seagate chce dzielić się wiedzą na temat korzyści dla użytkowników indywidualnych i korporacyjnych z zastosowania różnych technologii pamięci masowych. Cieszymy się, że dołączyliśmy do SPA, ponieważ stowarzyszenie jest doskonałym forum do edukacji na szeroką skalę”.

Oprócz informowania klientów, partnerów i użytkowników na temat obecnej oferty produktowej, zadaniem SPA będzie dostarczanie na rynek obiektywnej, pełnej informacji na temat najnowszych technologii, takich jak shingle magnetic recording oraz heat-assisted magnetic recording, jak również roli, jaką mogą one odegrać w przyszłości.

 



autor: Materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: dysk twardy seagate wd

Czytaj także

Nowa pamięć masowa Seagate klasy enterprise

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 06:04
Dwa dyski twarde klasy enterprise zoptymalizowane pod infrastrukturę cloud i centra danych dużej skali to Seagate Terascale HDD i Seagate Enterprise Performance 10K HDD v7.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najszybszy dysk na świecie

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2013 11:45
Seagate poinformował o wprowadzeniu na rynek najszybszego dysku na świecie – Seagate Enterprise Turbo SSHD. Pierwszy w branży enterprisowy dysk hybrydowy (SSHD) łączy pojemność tradycyjnego dysku twardego z pamięcią flash, zapewniającą doskonałą wydajność dla kluczowych danych.
rozwiń zwiń