X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

imageFORMULA ScanFront 330

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 11:27
Nowe urządzenie przeznaczone do doraźnego lub transakcyjnego gromadzenia danych w dużych przedsiębiorstwach, lokalnych biurach i punktach obsługi klienta, umożliwia bardziej efektywne udostępnianie oraz przetwarzanie dokumentów, zwiększając wydajność pracy i ograniczając koszty IT.
Canon ScanFront 330
Canon ScanFront 330Foto: materiały promocyjne

ScanFront 330, następca popularnych modeli Canon imageFORMULA ScanFront 300 i 300P, oferuje kilka elastycznych opcji wysyłania plików, które oszczędzają czas i zwiększają wygodę skanowania, m.in. skanowanie do folderów sieciowych, poczty e-mail, serwera FTP, faksu, drukarki lub pamięci USB. Użytkownicy mogą też skonfigurować zadania skanowania, które jednocześnie wysyłają plik do wielu lokalizacji. Ponadto nowa funkcja „email do mnie” pozwala szybko przeskanować dokument i wysłać go do samego siebie, a funkcja „doraźnego faksu” umożliwia wysłanie dokumentu do faksu, którego numer użytkownik wprowadza w czasie skanowania.

  • imageFORMULA ScanFront 330 skanuje z szybkością do 60 obrazów na minutę i jest wyposażony w nowo zaprojektowany mechanizm podajnika rolkowego, który zwiększa niezawodność podawania i rozdzielania arkuszy podczas skanowania partii mieszanych dokumentów. Dzięki prostej ścieżce papieru urządzenie może skanować różnorodne dokumenty, w tym cienkie i grube arkusze, wizytówki, a nawet dokumenty formatu A3 (w trybie folio) o długości do 1 metra. Ponadto zawiera ultradźwiękowy czujnik wciągnięcia dwóch arkuszy, który gwarantuje, że każdy ważny dokument zostanie przeskanowany.
  • Nowy pakiet do tworzenia oprogramowania (SDK) dla skanera imageFORMULA ScanFront 330 pozwala łatwo tworzyć personalizowane, sieciowe „aplikacje skanujące”. Deweloperzy mogą w pełni wykorzystać zdolność urządzenia do przekazywania metadanych w formacie CSV lub XML wraz z plikiem obrazu, aby stworzyć nowe lub usprawnione sposoby integrowania danych z istniejącymi procesami zarządzania dokumentami.
  • imageFORMULA ScanFront 330 oferuje szereg zaawansowanych zabezpieczeń, w tym autoryzowany dostęp do urządzenia, ustawianie ograniczeń kontroli dostępu oraz szyfrowanie dokumentów hasłem. Obsługuje też protokół LDAP over SSL (LDAPS), który szyfruje dane przesyłane między klientem a serwerem LDAP, zwiększając stopień bezpieczeństwa.

Nowy skaner sieciowy firmy Canon pomaga też firmom obniżyć koszty IT dzięki szybkiej i łatwej administracji. Można zdalnie aktualizować lub konfigurować urządzenie za pomocą prostej przeglądarki internetowej, a także zarządzać wieloma urządzeniami jednocześnie z wykorzystaniem programu ScanFront Administration Tool. Urządzenie bezpośrednio łączy się z siecią i może działać jako autonomiczny skaner, który nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu ani oprogramowania serwerowego.

Nowy skaner imageFORMULA ScanFront 330 będzie dostępny we wszystkich biurach sprzedaży firmy Canon i u wybranych europejskich dystrybutorów na początku września 2013 r.autor: Materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: canon firma skaner

Czytaj także

Scan-to-Go-Green czyli jak oszczędzać

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 05:56
Aktualne badania pokazują, że przeciętny pracownik biurowy zużywa 10 000 kartek papieru rocznie. Aż 45 procent z nich trafia do kosza w przeciągu 24 godzin od wydrukowania. Mimo postępującej cyfryzacji, papier nadal pozostaje istotnym nośnikiem informacji w firmach, a wydatki na niego są istotną pozycją w zestawieniu firmowych kosztów. Jak zredukować wydatki na kolejne ryzy papieru, chroniąc jednocześnie środowisko?
rozwiń zwiń