X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Innowacje Intela

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 06:25
Układy Intel Core vPro czwartej generacji łączą znaczące wydłużenie czasu pracy na baterii i niespotykane wcześniej możliwości graficzne procesorów Intel Core z funkcjonalnościami biznesowymi, zapewnionymi przez technologię Intel vPro dla różnych środowisk pracy.
Innowacje Intela

Czwarta generacja procesorów Intel Core vPro oferuje ulepszone zarządzanie, automatyczne zabezpieczenia, zwiększoną produktywność i nowe możliwości współpracy, a wszystko to w szerokiej gamie urządzeń dopasowanych do potrzeb przedsiębiorstw. Na rynku pojawi się ponad 70 urządzeń takich jak Ultrabooki, urządzenia 2 w 1, tablety i komputery stacjonarne, wyposażonych w najnowsze układy Intel Core vPro. Z kolei procesor Intel Atom dla tabletów biznesowych trafi do modeli, które na półkach sklepowych pojawią się na początku 2014 roku.

Intel spełnia zarówno oczekiwania pracowników, którzy potrzebują elastyczności, aby tworzyć i współpracować między sobą, jak i potrzeby specjalistów IT, muszących zadbać o  bezpieczeństwo i utrzymanie infrastruktury oraz kontrolujących koszty. Procesory Intel Core vPro napędzają nową generację urządzeń, odpowiednią dla wszystkich sektorów biznesu

Wydajność: dłuższy czas pracy na baterii, łączność i użyteczność

Czwarta generacja procesorów Intel Core vPro umożliwia zwiększenie wydajności pracowników. Maszyny napędzane przez układy Intel Core vPro oferują do 10 godzin pracy na baterii, są dwukrotnie szybsze w zastosowaniach biznesowych niż urządzenia sprzed 4 lat i wybudzają się w mniej niż 3 sekundy.

  • Dzięki nowym funkcjom podłączenie urządzenia do środowiska sieciowego jest znacznie łatwiejsze. Z wykorzystaniem usługi lokalizacji pracownicy mogą sprawdzić miejsce przebywania swoich kolegów, dostępność sali konferencyjnej i drukarek czy projektorów. Rozwiązanie Intel Pro Wireless Display (WiDi) dostarcza bezproblemową łączność bez użycia kabli.
  • Pracownicy pozostają stale podłączeni do internetu dzięki Intel Smart Connect. Dzięki temu nawet komputer w stanie hibernacji okresowo pobiera dane z serwerów e-mail, chmur i sieci społecznościowych. Dane czekają na użytkownika – nie musi on tracić czasu na ich ściąganie lub synchronizację. Bezhasłowe VPN eliminuje potrzebę zapamiętywania wielu kodów dostępu. Pracownicy wprowadzają wyłącznie jedno hasło, komputer zaś automatycznie identyfikuje użytkownika i loguje go za pomocą kluczy osadzonych w oprogramowaniu.
  • Czwarta generacja procesorów Intel Core vPro zapewnia ochronę cennych danych dzięki specjalnym funkcjom wbudowanym w układy. Zabezpieczenia sprzętowe są trwalsze, tańsze i łatwiejsze do zarządzania. Czwarta generacja procesorów Intel Core vPro to zwiększona ochrona podczas włączania, automatyczne szyfrowanie danych, zdalne blokowanie dysku twardego w przypadku zaginięcia urządzenia oraz usługa zarządzania bezpieczeństwem McAfee, które stale chronią komputer. Podczas IDF zaprezentowano również serię dysków Intel SSD Pro 1500. To pierwsze dyski SSD Intela zaprojektowane dla przedsiębiorstw z automatycznym szyfrowaniem danych i zdalnym resetowaniem hasła.

Zarządzanie: zwiększona kontrola na urządzeniami 2 w 1

Czwarta generacja procesorów Intel Core vPro w nowych urządzeniach typu 2 w 1 łączy najlepsze cechy laptopów i tabletów. 2 w 1 i Ultrabooki oparte na Intel Core vPro zademonstrowały już oszczędność kosztów przypadających na użytkownika, w porównaniu z wykorzystaniem dwóch urządzeń: laptopa i tabletu.autor: Jan Petersen

Zobacz więcej na temat: cztery innowacje intel vpro

Czytaj także

Intel Bay Trail

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2013 12:22
Intel przedstawił najnowszą rodzinę energooszczędnych układów SoC (nazwa kodowa „Bay Trail”), które napędzać będą wydajne i efektywne energetycznie tablety, urządzenia 2 w 1 i inne sprzęty mobilne, jakie w czwartym kwartale tego roku firmy Acer, ASUS, Dell, Lenovo i inne wprowadzą do swojej oferty.
rozwiń zwiń