X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Canon imageRUNNER ADVANCE: 4 nowe urządzenia

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2013 08:00
Firma Canon rozszerza serię czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE drugiej generacji o cztery drukarki A3 imageRUNNER ADVANCE 4200. Nowe modele zostały zaprojektowane z myślą o firmach z dużymi potrzebami w zakresie drukowania.
Canon  imageRUNNER ADVANCE 4200
Canon imageRUNNER ADVANCE 4200Foto: materiały promocyjne

Urządzenia mają wpływ na zwiększenie wydajności procesu obiegu dokumentów, umożliwiają kontrolę kosztów oraz pozwalają na poprawę bezpieczeństwa danych.

Najważniejsze funkcje, które były dostępne w urządzeniach pierwszej generacji serii imageRUNNER ADVANCE 4000 jako opcja, teraz oferowane są w standardzie. Wśród nich znajdują się m.in. popularny Universal Login Manager, mobilne drukowanie i skanowanie, Access Management System, możliwość zapisu zeskanowanych dokumentów w formacie pozwalającym na wyszukanie słów kluczowych i bezpieczne usuwanie zawartości dysku twardego. Cała seria imageRUNNER ADVANCE zapewnia rozbudowane możliwości w zakresie spójnego i skutecznego zarządzania dokumentami.

Zwiększona wydajność pracy

Seria imageRUNNER ADVANCE oferuje organizacjom każdej wielkości  zaawansowane narzędzia wspomagające procesy produkcji i przetwarzania dokumentów - wśród nich m.in. dostępne w standardzie funkcje autoryzacji użytkowników i personalizacji, a także rozwiązania wspomagające obieg i zarządzanie dokumentami.

Nowe urządzenia bezproblemowo integrują się z cenionym na rynku oprogramowaniem firmy Canon, pozwalając wydajniej zarządzać procesami druku i skanowania. Jest to możliwe przy wykorzystaniu platform imageRUNNER ADVANCE MEAP i MEAP Web oraz wysokiej jakości kolorowego ekranu dotykowego.

Seria imageRUNNER ADVANCE zapewnia pełną integrację z uniFLOW, platformą do zarządzania drukowaniem i skanowaniem firmy Canon, oferując zaawansowaną kontrolę nad produkcją i zarządzeniem dokumentami. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii rozpoznawania znaków (OCR) oraz kompresji, skanowanie dokumentów i wprowadzanie ich do cyfrowego obiegu jest jeszcze lepiej dopasowane do indywidulanych potrzeb klienta.

  • Nowe urządzenia imageRUNNER ADVANCE wspierają pracę zdalną, zapewniając użytkownikom szereg prostych i niewymagających połączenia z serwerem mobilnych rozwiązań do drukowania. Produkty z nowej serii oferują funkcje drukowania z urządzeń mobilnych iOS i Android oraz za pośrednictwem usługi Google Cloud Print. Co więcej, możliwe jest również bezpośrednie skanowanie do wielu popularnych serwisów w chmurze z wykorzystaniem rozbudowanej konwersji OCR. Oprogramowanie do zarządzania drukiem uniFLOW zapewnia organizacjom bezpieczną platformę do druku z dowolnego urządzenia, zaś bezpośrednia integracja z Therefore daje zdalny dostęp do dokumentów oraz workflow.

Zwiększone bezpieczeństwo i kontrola kosztów

Seria imageRUNNER ADVANCE 4200 zapewnia szereg skalowalnych rozwiązań z zakresu zabezpieczenia dokumentów, co pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z ochroną danych. Universal Login Manager firmy Canon oferuje mniejszym organizacjom rozbudowane narzędzia do raportowana i kontroli dostępu zarezerwowane do tej pory dla korporacji. Rozwiązanie to daje także pełną wiedzę na temat sposobu użytkowania urządzeń i kontroli kosztów. Zaawansowana opcja zapobiegania utracie danych (Data Loss Prevention, DLP) umożliwia większym organizacjom pełną, centralną kontrolę nad produkowanymi i przetwarzanymi dokumentami w ramach całej floty urządzeń.

Efektywne zarządzanie flotą maszyn

Nowe urządzenia wspierają funkcjonowanie biur w warunkach dużego obciążenia pracą, zapewniając przy tym wysoką niezawodność. Oferują maksymalną pojemność podajników wynoszącą do 4980 arkuszy. Centralne zarządzanie, monitorowanie i możliwość rekonfiguracji zapewniają spójność funkcjonowania całej serii imageRUNNER ADVANCE. Aby dodatkowo zwiększyć czas pracy urządzenia bez przestoju, nowe produkty zostały wyposażone w wiele zdalnych funkcji, takich jak zarządzanie i zamawianie tonerów czy zdalna aktualizacja i diagnostyka, które pozwalają dostawcom usług na lepsze wspieranie organizacji i oszczędność czasu.

Seria imageRUNNER ADVANCE 4200, która zastępuje linię imageRUNNER ADVANCE 4000, będzie dostępna od 1 listopada 2013 roku.

Seria imageRUNNER ADVANCE 4200 - kluczowe funkcje

• Wydajny i niezawodny czarno-biały druk z prędkością do 25/35/45/51 stron na minutę

• Kolorowy ekran dotykowy SVGA o przekątnej 21,3cm z możliwością dostosowania

• Pojemność podajników do 4980 arkuszy

• Oprogramowanie wspomagające szybkie przechwytywanie dokumentów  i płynną integrację

• Funkcje automatycznego wykańczania i opcje zabezpieczeń

• Wiodąca w klasie wydajność energetycznaautor: Mariola Czapkiewicz/Canon

Czytaj także

Xerox do druku na różnorodnych podłożach

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2013 04:09
Xerox zaprezentował Xerox Color 570 - urządzenie drukujące, które zapewnia precyzyjną kontrolę barw podczas drukowania, w rozdzielczości do 2400 x 2400 dpi. Liczne opcje serwera druku oraz wykańczania sprawiają, że drukarka dopasowuje się do zmieniających się potrzeb firmy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tak wiele w tak niewielkim urządzeniu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 07:19
Nowe kompaktowe urządzenie biurowe Sharp ucieszy nie tylko użytkowników pracujących w małych firmach, ale także pracowników średnich i dużych przedsiębiorstw. Urządzenia wielofunkcyjne „3-in-1” i „4 in 1” przy zachowaniu znakomitej prędkości i pełnego wachlarza funkcji, oferują niski koszt wydruku. Cechuje je także wysoka wytrzymałość.
rozwiń zwiń