X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2013 08:00
Nowa drukarka pomaga klientom rozszerzyć ich ofertę druku wielkoformatowego bez inwestowania dużych nakładów kapitału.
HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter
HP Designjet Z5400 PostScript ePrinterFoto: materiały prasowe

Użytkownicy często wykonują pilne i różnorodne zlecenia druku, dlatego są zależni od rozwiązań, które oferują wiele możliwości szybkiego i sprawnego drukowania, bez uszczerbku na jakości. Drukarka HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter pomaga sprostać tym wymaganiom.

  • 44-calowe (1,11 m) urządzenie jest idealne do drukowania wielkoformatowych projektów w wysokiej jakości, takich, jak plakaty, zdjęcia, płótna, podświetlana grafika, wewnętrzne oznakowania, plakaty w punktach sprzedaży, rysunki i mapy. eDrukarka HP zapewnia szybką realizację zleceń, dzięki dwóm rolkom na nośniki oraz funkcjom automatycznego przełączania. Pomaga to zwiększyć wydajność firmy poprzez redukcję czasu spędzanego na zmianę nośników, jak i przestojów między kilkoma zadaniami drukowania.
  • Klienci oczekują szybkiej realizacji zleceń oraz wydruków o niezmiennych kolorach i wysokiej jakości. Drukarka HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter oferuje technologię HP Multi-Dimensional Smart Drop Placement, która zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów, niezbędne do niezawodnej pracy. Na podstawie automatycznego wykrywania kropli i inteligentnych właściwości maskujących, technologia wykrywa, a następnie koryguje błędy nanoszenia atramentu podczas drukowania, aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć straty.

Szybki rozwój firmy dzięki zwiększonej wydajności i trwałości

Użytkownicy mogą wykorzystywać oprogramowanie HP Instant Printing PRO w celu przeglądania, kadrowania oraz łatwego drukowania plików PDF, PostScript, HP-GL/2, TIFF i JPEG. Dodatkowo, drukarka  HP Designjet Z5400 z dostępem do Internetu umożliwia automatyczną aktualizację oprogramowania, obsługę pamięci USB oraz drukowanie z poczty e-mail, jak również zapewnia łatwą obsługę poprzez kolorowy ekran dotykowy i szybki podgląd wydruku.

HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter pozwala produkować trwałe, odporne na wilgoć wydruki, które przetrwają nawet do 200 lat.(2) Drukarka HP wykorzystuje sześć atramentów fotograficznych  HP z trzema odcieniami czerni, aby zapewnić doskonałej jakości obrazy zarówno w czerni jak i w kolorze w rozdzielczości do 2400 x 1200 dpi.

Rozszerzenie oferty druku wielkoformatowego z myślą o klientach

Oprócz drukarki HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter, firma HP oferuje inne rozwiązania w zakresie ekonomicznego i prostego druku wielkoformatowego. Zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości, trwałości oraz dużej prędkości i produktywności, drukarki HP Designjet z serii Z obejmują następujące modele:

  • Drukarka fotograficzna HP Designjet Z6200: Idealna dla centrów kopiowania i innych dostawców usług drukowania, którym zależy na najwyższej jakości i maksymalnej prędkości druku.(3)
  • Drukarka HP Designjet Z5200 PostScript: Urządzenie wyposażone w 8 pojemników z atramentem  jest doskonałym i ekonomicznym rozwiązaniem dla firm, oferujących usługi drukowania wysokiej jakości projektów graficznych.
  • Drukarki fotograficzne HP Designjet Z3200 oraz Z2100: Drukarki te, są wyposażone odpowiednio w 12 i 8 pojemników z atramentem, zapewniają imponujące i trwałe wydruki w szerokiej gamie kolorów, idealne dla profesjonalnych laboratoriów oraz specjalistów z zakresu fotografii i projektowania graficznego.

HP Designjet www.hp.com/go/designjet.autor: Materiały prasowe HP

Czytaj także

Firma HP zaprezentowała Nowy Styl

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2013 20:40
Świat nowych technologii szybko się zmienia – w bardzo krótkim czasie przebyliśmy drogę od komputerów mainframe, poprzez architekturę klient-serwer, aż po internet mobilny, big data i przetwarzanie w chmurze. Odpowiedzią HP na szybkie zmiany jest „New Style of IT” koncept zaprezentowany na konferencji w Barcelonie.
rozwiń zwiń