Nowe Technologie

HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2013 08:00
Nowa drukarka pomaga klientom rozszerzyć ich ofertę druku wielkoformatowego bez inwestowania dużych nakładów kapitału.
HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter
HP Designjet Z5400 PostScript ePrinterFoto: materiały prasowe

Użytkownicy często wykonują pilne i różnorodne zlecenia druku, dlatego są zależni od rozwiązań, które oferują wiele możliwości szybkiego i sprawnego drukowania, bez uszczerbku na jakości. Drukarka HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter pomaga sprostać tym wymaganiom.

  • 44-calowe (1,11 m) urządzenie jest idealne do drukowania wielkoformatowych projektów w wysokiej jakości, takich, jak plakaty, zdjęcia, płótna, podświetlana grafika, wewnętrzne oznakowania, plakaty w punktach sprzedaży, rysunki i mapy. eDrukarka HP zapewnia szybką realizację zleceń, dzięki dwóm rolkom na nośniki oraz funkcjom automatycznego przełączania. Pomaga to zwiększyć wydajność firmy poprzez redukcję czasu spędzanego na zmianę nośników, jak i przestojów między kilkoma zadaniami drukowania.
  • Klienci oczekują szybkiej realizacji zleceń oraz wydruków o niezmiennych kolorach i wysokiej jakości. Drukarka HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter oferuje technologię HP Multi-Dimensional Smart Drop Placement, która zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów, niezbędne do niezawodnej pracy. Na podstawie automatycznego wykrywania kropli i inteligentnych właściwości maskujących, technologia wykrywa, a następnie koryguje błędy nanoszenia atramentu podczas drukowania, aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć straty.

Szybki rozwój firmy dzięki zwiększonej wydajności i trwałości

Użytkownicy mogą wykorzystywać oprogramowanie HP Instant Printing PRO w celu przeglądania, kadrowania oraz łatwego drukowania plików PDF, PostScript, HP-GL/2, TIFF i JPEG. Dodatkowo, drukarka  HP Designjet Z5400 z dostępem do Internetu umożliwia automatyczną aktualizację oprogramowania, obsługę pamięci USB oraz drukowanie z poczty e-mail, jak również zapewnia łatwą obsługę poprzez kolorowy ekran dotykowy i szybki podgląd wydruku.

HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter pozwala produkować trwałe, odporne na wilgoć wydruki, które przetrwają nawet do 200 lat.(2) Drukarka HP wykorzystuje sześć atramentów fotograficznych  HP z trzema odcieniami czerni, aby zapewnić doskonałej jakości obrazy zarówno w czerni jak i w kolorze w rozdzielczości do 2400 x 1200 dpi.

Rozszerzenie oferty druku wielkoformatowego z myślą o klientach

Oprócz drukarki HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter, firma HP oferuje inne rozwiązania w zakresie ekonomicznego i prostego druku wielkoformatowego. Zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości, trwałości oraz dużej prędkości i produktywności, drukarki HP Designjet z serii Z obejmują następujące modele:

  • Drukarka fotograficzna HP Designjet Z6200: Idealna dla centrów kopiowania i innych dostawców usług drukowania, którym zależy na najwyższej jakości i maksymalnej prędkości druku.(3)
  • Drukarka HP Designjet Z5200 PostScript: Urządzenie wyposażone w 8 pojemników z atramentem  jest doskonałym i ekonomicznym rozwiązaniem dla firm, oferujących usługi drukowania wysokiej jakości projektów graficznych.
  • Drukarki fotograficzne HP Designjet Z3200 oraz Z2100: Drukarki te, są wyposażone odpowiednio w 12 i 8 pojemników z atramentem, zapewniają imponujące i trwałe wydruki w szerokiej gamie kolorów, idealne dla profesjonalnych laboratoriów oraz specjalistów z zakresu fotografii i projektowania graficznego.

HP Designjet www.hp.com/go/designjet.autor: Materiały prasowe HP

Czytaj także

Firma HP zaprezentowała Nowy Styl

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2013 20:40
Świat nowych technologii szybko się zmienia – w bardzo krótkim czasie przebyliśmy drogę od komputerów mainframe, poprzez architekturę klient-serwer, aż po internet mobilny, big data i przetwarzanie w chmurze. Odpowiedzią HP na szybkie zmiany jest „New Style of IT” koncept zaprezentowany na konferencji w Barcelonie.
rozwiń zwiń