X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe projektory Panasonic

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 11:21
Panasonic wprowadza na rynek 5 krótkoogniskowych projektorów z linii TW/TX z technologią 1-Chip DLP.
projektor Panasonic
projektor PanasonicFoto: materiały promocyjne

Kompaktowe i lekkie urządzenia pozwalają na wyświetlanie wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości WXGA lub XGA, osiągając jasność do 3100 lumenów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym mogą być umieszczone już w odległości pół metra od ekranu, umożliwiając prowadzenie prezentacji nawet w niewielkich salach konferencyjnych czy wykładowych.

 • Serie projektorów Panasonic TW/TX obejmują 5 nowych urządzeń: PT-TW330E, PT-TW240E,
  PT-TX300E, a także modele PT-TW331RE i PT-TX301RE, które są wyposażone w interaktywne funkcjonalności ułatwiające prowadzenie prezentacji. Urządzenia osiągają jasność obrazu od 2700 do 3100 lumenów, rozdzielczość WXGA lub XGA oraz wysoki współczynnik kontrastu na poziomie 7.500:1. Tym samym pozwalają na wyświetlanie ostrego obrazu, oddając jego detale oraz głębię.
 • Dzięki krótkiej ogniskowej, w przypadku modeli PT-TW330E, PT-TW240E i PT-TW331RE, projekcja
  80-calowego obrazu jest możliwa już z odległości 90 cm. Dzięki temu urządzenia nie powodują rzucania cienia przez prezentera i nie oślepiają go światłem pracującej lampy.
 • Ponadto modele PT-TW331RE i PT-TX301RE oferują tryb interaktywny, dający możliwość pisania bezpośrednio na wyświetlanej prezentacji oraz zapisywania wprowadzanych zmian w formie pliku.
  Z kolei automatyczna kalibracja gwarantuje szybką instalację i uruchomienie urządzeń bez konieczności dodatkowej konfiguracji projektora.
 • Wszystkie modele mają wbudowany 8-watowy głośnik, wyposażone są także w złącze HDMI oraz dwa zestawy gniazd komputerowych, które zapewniają odtwarzanie czystego dźwięku oraz obrazu
  w jakości HD z urządzeń zewnętrznych. Cichą i niezakłóconą pracę projektorów gwarantuje uruchomienie trybu Eko. Urządzenie wytwarza wówczas szum na poziomie 29 dB, porównywalny do warunków dźwiękowych panujących np. w czytelni, dzięki czemu projektor nie przeszkadza w prowadzonej lekcji lub spotkaniu biznesowym. Co więcej, Inteligentny System Kontroli Lampy pozwala na ograniczenie zużycia energii.autor: Mariola Czapkiewicz/Panasonic

Zobacz więcej na temat: panasonic projektor