X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Szybki router NETGEAR JR6150

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 04:49
Nowy router korzysta ze standardu 802.11ac, dzięki czemu zapewnia trzy razy szybszy przesył danych niż w przypadku urządzeń sieciowych działających w standardzie 802.11n.
NETGEAR JR6150
NETGEAR JR6150Foto: materiały promocyjne

JR6150 gwarantuje użytkownikom przepustowość na poziomie 300 + 450Mbps. Obsługuje dwie częstotliwości, przez co zmniejsza zakłócenia, tworząc jeszcze bardziej niezawodne połączenie.

NETGEAR JR6150 współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku urządzeniami, a dzięki zainstalowanemu portowi USB zapewnia możliwość bezprzewodowego udostępniania drukarek i dysków.

  • Na uwagę zasługuje również nietypowy design premierowego produktu. Trzy anteny gwarantują lepszy zasięg sieci WiFi, poprzez który urządzenia mogą się łączyć z routerem. Nowy, ulepszony interfejs NETGEAR GENIE pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie funkcjami routera, nawet w przypadku początkujących użytkowników Internetu. Z aplikacji można korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wykonywać pewne czynności bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Urządzenie oferuje niezwykle przydatną funkcję ochrony rodzicielskiej Live Parental Cantrol, która realizowana jest za pomocą aplikacji umożliwiającej utworzenie konta w serwisie opendns.org, a następnie wybranie poziomu zabezpieczeń (filtrowania treści). Proces konfiguracji jest szybki i prosty we wdrożeniu. Program automatycznie zmienia w routerze adresy serwerów DNS na oferowane przez ten serwis i wprowadza blokady. Gwarantuje rodzicom, że ich dzieci nie będą narażone na kontakt z nieodpowiednimi treściami w Internecie.

Router JR6150 należy do serii urządzeń "Wysoka wydajność" Wireless-N, przenoszącą domową sieć bezprzewodową na wyższy poziom, dzięki transmisji w technologii Wireless-N 300 Mb/s i więcej. Ten najnowszy standard bezprzewodowy wykorzystuje technologię MIMO (Multi-In, Multi-Out) oraz dwie częstotliwości umożliwiające osiągnięcie ponadprzeciętnej prędkości i zasięgu. Wszystkie routery z serii "Wysoka wydajność" oferują stabilne połączenie i wysoką przepustowość.

 autor: Materiały prasowe Netgear

Zobacz więcej na temat: internet netgear router