X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe projektory Canon

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 06:39
Firma Canon Europe zaprezentuje nową linię innowacyjnych projektorów na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2014.
Nowe projektory Canon
Foto: materiały promocyjne

Odwiedzający stoisko Canon będą mogli zapoznać się z nową serią projektorów standardowych i o ultrakrótkim rzucie (short throw, ST) oraz przekonać się o ich wszechstronności i jakości obrazu, które są wynikiem doświadczenia firmy w projektowaniu obiektywów.

  • Na podstawie opinii swoich partnerów Canon zdecydował się dodać wiele przydatnych funkcji, które zwykle można znaleźć tylko w droższych, pełnowymiarowych modelach instalacyjnych i stworzył nową linię kompaktowych projektorów, które oferują wysoką jasność, kontrast i rozdzielczość w obudowie mniejszej o połowę od konkurencyjnych urządzeń. We współpracy z kluczowymi partnerami i ich klientami Canon opracował rodzinę kompaktowych projektorów instalacyjnych XEED – nową kategorię rozwiązań projekcyjnych — specjalnie pod kątem ich potrzeb. Na targach prezentowane będą również zaawansowane funkcje sprzętowe nowych modeli XEED, w tym jednoczesna projekcja wielu źródeł obrazu (Network Multi-Projection) i scalanie krawędzi.
  • Pierwsze informacje na temat serii kompaktowych projektorów instalacyjnych XEED pojawiły się już w maju 2013 r. Składają się na nią dwa modele standardowe oraz dwa modele o ultrakrótkim rzucie. Modele standardowe – XEED WUX450 i XEED WX520 – posiadają rozdzielczość odpowiednio WUXGA oraz WXGA+ i współczynnik kontrastu sięgający 2000:1. Modele o ultrakrótkim rzucie – XEED WUX400ST i XEED WX450ST – oferują tę samą wysoką rozdzielczość i współczynnik kontrastu, a jednocześnie mogą wyświetlać duży, 100-calowy obraz z odległości zaledwie 1,2 metra. Wszystkie modele są wyposażone w funkcję przesuwania obrazu ze szczególnie szerokim zakresem w modelach krótkiego rzutu (75-procentowe przesunięcie pionowe w projektorze XEED WUX400ST).

 autor: Informacja prasowa Canon

Zobacz więcej na temat: canon projektor targi