Polskie Radio
Section05
targi

PRK na Poznań Motor Show 2022

Poznań Motor Show to obowiązkowy punkt na naszej mototargowej mapie Polski! Nie mogło nas tam zabraknąć! Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do stolicy Wielkopolski. Jesteśmy na uznawanych za najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza trwa do jutra, a motywem przewodnim jest elektromobilność.
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody targi motoryzacyjne targi targi samochodowe Polskie Radio Wydarzenia ŚWIAT GOSPODARKA Poznań POLSKA

Targi elektroniki CES 2022 w Las Vegas. Krótsze i w bardziej wirtualnej formie

W Las Vegas trwają największe na świecie targi elektroniki CES 2022. W tym roku z powodu pandemii zostały skrócone o jeden dzień - potrwają od 5 do 7 stycznia, a wielu technologicznych gigantów, takich jak: MSI, AMD, Intel, Meta, Google czy Amazon, odwołało swój fizyczny udział w wydarzeniu i przedstawia swoje rozwiązania tylko wirtualnie.
Zobacz więcej na temat:  targi GOSPODARKA motoryzacja innowacje technologie technologie mobilne

PR24 "Podsumowanie literackie". Anna Wincencjusz-Patyna o Wrocławskich Targach Dobrych Książek

- Podczas targów odbywa się cykl spotkań Salon zdobywców, czyli spotkania z laureatami, laureatkami najważniejszych nagród literackich w Polsce. W tym roku gościmy m.in. Zbigniewa Rokitę, czyli laureata Literackiej Nagrody Nike, Elżbietę Łapczyńską, laureatkę nagrody Conrada, czy Mirę Marcinów, laureatkę Paszportu "Polityki" - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 organizatorka targów Anna Wincencjusz-Patyna.
Zobacz więcej na temat:  Dolny Śląsk Wrocław KSIĄŻKA literatura targi KULTURA KSIĄŻKA czytelnictwo

Już jutro 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Za oknem jesień, a to oznacza, że powinniśmy rozpocząć poszukiwania lektury na chłodne, coraz dłuższe wieczory. Znakomitą to tego okazją są rozpoczynające się już we czwartek 14 października w Krakowie 24. Międzynarodowe Targi Książki. Jak mówi prezes zarządu spółki Targi w Krakowie Grażyna Grabowska, oferta zgromadzonych na wydarzeniu wydawców i twórców szczególnie zadowoli miłośników literatury górskiej, science fiction i fantasy.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Marta Piasecka KULTURA targi Kraków KSIĄŻKA literatura góry Stanisław Lem science-fiction

TYLKO U NAS "To nie tylko święto książki, ale święto dobrych wartości". Trwają Targi Wydawców Katolickich

Niemal stu wystawców uczestniczy w warszawskich Arkadach Kubickiego w Targach Wydawców Katolickich. Prezentują oni kilkanaście tysięcy publikacji, odbywają się także pokazy filmów i spotkania z autorami. - To święto dobrych wartości - mówi portalowi PolskieRadio24.pl ks. Roman Szpakowski SDB, prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.
Zobacz więcej na temat:  Targi Wydawców Katolickich KSIĄŻKA książki targi POLSKA Warszawa społeczeństwo wiara religia Kościół katolicki aktualności katolickie Przemysław Goławski mazowieckie regiony