Nowe Technologie

Acer Aspire S7-392

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2013 09:43
Wydajniejsza bateria, pozwalająca na cały dzień pracy, ulepszona klawiatura z podświetleniem elektroluminescencyjnym, większa rozdzielczość ekranu (2560x1440), procesor Intel i7 i i5 czwartej generacji, czy też 8GB pamięci RAM, to tylko kilka z najnowszych funkcjonalności modelu Acer Aspire S7-392.
Acer Aspire S7-392
Acer Aspire S7-392Foto: materiały promocyjne

Ultrabook S7 to nadal najlżejszy i najcieńszy ultrabook w ofercie Acer. Ma tylko 12,9 mm grubości i waży 1,3 kg. Jest wykonany z najlepszej jakości materiałów oraz wyposażony w zawias o kształcie litery T i dwóch wartościach momentu obrotowego, gwarantujący stabilność ekranu podczas korzystania z funkcji dotykowych. Obudowę zabezpieczono szkłem Gorilla Glass 2, które jest gładkie i cienkie, a jednocześnie wytrzymałe, odporne na zarysowania oraz łatwe do czyszczenia. Nowy Ultrabook S7 ma obudowę wykonaną z jednego bloku aluminium, przy zastosowaniu procesów pozwalających na zmniejszenie zużycia energii i materiałów. Dzięki temu, obudowa laptopa jest bardzo cienka oraz odporna na uderzenia występujące w czasie eksploatacji.

Większa wydajność

Przeprojektowany Ultrabook S7 może pracować bez zasilania sieciowego nawet przez 7 godzin, o 33% dłużej niż jego poprzednik. Udoskonalono też klawiaturę z elektroluminescencyjnym podświetleniem o natężeniu regulowanym przez czujnik światła - zwiększając skok klawiszy, tak aby zapewnić bardziej naturalne i komfortowe pisanie. Ponadto, system chłodzenia Acer TwinAir drugiej generacji sprawia, że przy pełnym obciążeniu poziom hałasu wentylatora jest o 20% niższy niż w poprzednim modelu S7, dzięki czemu komputer jest cichy i chłodny.

Błyskawiczny i wyraźny

Ultrabook S7 został udoskonalony o procesor Intel Haswell (Core i5 oraz i7) czwartej generacji oraz dyski SSD, pracujące jako macierz RAID, które gwarantują szybkie włączanie, krótkie czasy odczytu i zapisu, a także cichą pracę. Ekran 1920x1080 został powiększony do rozdzielczości 2560x1440 pikseli, w technologii IPS, która zapewnia wierne odwzorowanie barw i kąt widzenia 170 stopni. 4GB pamięć RAM zamieniono na 8GB, dzięki czemu mamy jeszcze więcej miejsca na komputerze.

Acer Aspire S7 dostępny jest również w wersji Pro, który w porównaniu z wersją konsumencką posiada system Windows 8 Professional, moduł TPM, pakiet Acer Proshield oraz technologię Intel® Anti-Theft.

 autor: materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: acer laptop ultrabook