Nowe Technologie

ATIV Book 9 2014 Edition

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 11:54
Notebook przyciąga wzrok zachwycającą formą smukłej, lekkiej obudowy zapewniającej mobilność i wygodę. ATIV Book 9 2014 Edition to nie tylko atrakcyjna forma - urządzenie wyposażone jest w baterię o wydłużonej żywotności oraz duży ekran, co umożliwia użytkownikowi długą i wydajną pracę.
ATIV Book 9 2014 Edition
ATIV Book 9 2014 EditionFoto: materiały promocyjne

 

  • ATIV Book 9 2014 Edition charakteryzuje się niebanalnym, opływowym kształtem. Jego jednowarstwowa, metalowa obudowa jest cienka, wytrzymała i lekka, dzięki czemu podróżowanie z notebookiem nie jest uciążliwe.
  • Ekran o przekątnej 15,6” wyświetla bardzo wyraźny obraz, który w porównaniu z poprzednią generacją Book 9 charakteryzują się jasnością większą o 20% i rozdzielczością wyższą o 125%. Szeroki kąt widzenia zapewnia widoczność w każdej pozycji – z pewnością docenią to osoby, które potrzebują sprzętu do pracy w każdych warunkach.
  • W ATIV Book 9 2014 Edition oprócz udoskonalonego ekranu, uwagę zwraca bateria o 14-godzinnej żywotności, pozwalająca pracować przez cały dzień bez konieczności podłączania zasilania. Nowa, ergonomiczna klawiatura z certyfikatem UL pozwala pracować jeszcze szybciej i wygodniej.

ATIV Book 9 2014 Edition wyposażono także w szereg funkcji, dzięki którym użytkownik może cieszyć się bardzo wysoką jakością dźwięku. Warto wśród nich wymienić zainstalowany SPlayer+ oraz autorski, bezstratny odtwarzacz audio współpracujący z chipem Wolfson DAC.

 autor: Materiał firmy Samsung

Zobacz więcej na temat: ATIV notebook samsung