Nowe Technologie

SpinetiX Elementi oprogramowanie do tworzenia treści Digital Signage

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2013 22:35
Oprogramowanie Elementi jest narzędziem do tworzenia treści wyświetlanych za pomocą urządzeń SpinetiX HMP. Umożliwia tworzenie plików i projektów grafiki wektorowej (SVG). Jego obsługa jest prosta, intuicyjna i nie wymaga profesjonalnych umiejętności graficznych.
elementi signage
elementi signageFoto: materiały promocyjne

Błyskawiczny podgląd projektu  i imponujące efekty szybko zdobędą entuzjastów. Oprogramowanie pozwala na tworzenie gotowego, zaawansowanego kontentu zawierającego m.in. obrazy, filmy, animacje czy dane ze źródeł RSS. Za pomocą prostej obsługi (m.in. „przeciągnij i upuść”) można wybierać spośród własnych lub gotowych narzędzi i materiałów.

Elementi sprawdzi się w wielu zadaniach takich jak streaming video czy budowanie kontentu do ścian video. Funkcje oprogramowania obejmują dodawanie efektów czy elementów interaktywnych. W ramach widgetów jest podgląd rezerwacji sali konferencyjnej, prognoza pogody, przyloty i odloty, a także zegary, kalendarze czy RSS.

Oprogramowanie Elementi jest udostępniane w trzech rodzajach licencji. Podstawowa to Elementi S z prostym, intuicyjnym interfejsem jest idealnym rozwiązaniem dla amatorów i osób, które nie znają rozwiązań Digital Signage. Umożliwia tworzenie i edycję treści, ustawienie czasu trwania oraz dodawanie efektów. Jest oprogramowanie zarządzające do 10 urządzeń jednocześnie.

Elementi M – łączy cechy Elementi S oraz pozwala na obsługę dowolnej liczby urządzeń, pełnoekranowy podgląd przygotowanych treści, współpraca z serwerem WebDAV oraz nadawanie uprawnień w ramach oprogramowania – to jego atuty.

Elementi X – jest połączeniem cech Elementi M oraz wszystkich zaawansowane funkcji znanych z HMD Pro, takich jak – tworzenie Skórek i Szablonów Fusion czy tworzenie zaawansowanych projektów z użyciem widgetów i własnych skryptów.

Oprogramowanie Elementi jest narzędziem do tworzenia treści wyświetlanych za pomocą urządzeń SpinetiX HMP. Umożliwia tworzenie plików i projektów grafiki wektorowej (SVG). Jego obsługa jest prosta, intuicyjna i nie wymaga profesjonalnych umiejętności graficznych.autor: eRKa