Nowe Technologie

Prestigio MultiPhone 5430 z procesorem Intela

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2013 07:04
Smartfon adresowany jest do rosnącej liczby nabywców w Europie Środkowo-Wschodniej, którzy oczekują wysokiej wydajności i wygody użytkowania. MultiPhone 5430 wyposażono w procesor Intel Atom Z2420 z technologią Hyper-Threading, taktowany zegarem 1,2 GHz.
MultiPhone 5430
MultiPhone 5430Foto: materiały promocyjne

Telefon jest dostępny od 22 czerwca 2013 w sprzedaży detalicznej na terenie całej Europy Wschodniej m.in. w sieci Eldorado w Rosji, COMFY na Ukrainie, 5th Element na Białorusi, Media Markt w Polsce i sieci Handy na terenie Serbii.

Urządzenie zapewnia imponujące możliwości multimedialne oraz możliwość korzystania z wielu aplikacji zgodnych z systemem Android. Smartfon jest wyposażony w 4,3-calowy ekran dotykowy o doskonałej jakości obrazu. Telefon daje szansę powiększenia pamięci dzięki slotowi na kartę SD oraz posiada modem HSPA+ umożliwiający globalny roaming.

Intel Atom Z2420 wprowadza nową jakość do segmentu niedrogich smartfonów. MultiPhone 5430 dysponuje zaawansowanym aparatem o rozdzielczości 8MPx, umożliwiającym wykonywanie nawet 8 zdjęć na sekundę. Urządzenie płynnie odtwarza filmy w jakości HD, a dzięki w pełni zintegrowanemu silnikowi 3D pozwala również na uruchamianie zaawansowanych, atrakcyjnych wizualnie gier.autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Urządzenia mobilne ratują rynek

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2013 11:28
W trakcie kryzysu sprzedaż urządzeń mobilnych ratuje Intela. Dzięki nim spółka notuje niższe spadki od branżowej średniej. Ale komputery osobiste i serwery to wciąż ważny segment rynku, który w dodatku może jeszcze zyskiwać na znaczeniu. Dzięki dofinansowywanym z budżetu i UE programom, np. cyfryzacji i e-administracji już w przyszłym roku możliwa jest poprawa koniunktury i wzrost sprzedaży także tych urządzeń.
rozwiń zwiń