X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wsparcie dla aplikacji mobilnych do przetwarzania dokumentów

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 13:04
Canon pokazał CaptureOnTouch Mobile Tool Kit dla systemu iOS i CaptureOnTouch Mobile SDK dla urządzeń pracujących w systemie Android – narzędzia, które pozwolą zaoferować rozwiązania jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb związanych z systemem pracy mobilnej.
Wsparcie dla aplikacji mobilnych do przetwarzania dokumentów

Oba nowe zestawy narzędzi programowych pozwalają partnerom firmy Canon rozwijać aplikacje mobilne – o funkcjonalności, takie jak np. skanowanie wsadowe – dla skanerów z linii imageFORMULA. Ma to na celu zwiększenie efektywności i przyspieszenie procesów przetwarzania dokumentów na potrzeby organizacji.

  • Nowe narzędzia programowe wspierają CaptureOnTouch Mobile - darmową aplikację na Apple iOS oraz urządzenia pracujące na systemie Android. Pozwala ona skanować i przesyłać dokumenty bezprzewodowo na smartfony i tablety, a także do aplikacji w chmurze czy innych, wcześniej zdefiniowanych systemów obiegu dokumentów. Dzięki nowym narzędziom, partnerzy firmy Canon będą mogli rozwijać już istniejące aplikacje lub tworzyć nowe, dopasowane do potrzeb klienta.
  • Wśród dostępnych funkcjonalności są m.in. dwustronne skanowanie wsadowe, automatyczna korekcja przekosu, automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, usuwanie pustych stron czy ustawianie jakości skanowania. Dzięki tak rozbudowanym możliwościom, partnerzy będą mogli zaoferować klientom niezawodne rozwiązania w zakresie przetwarzania dokumentów. Sprawdzą się one w szczególności w zadaniach, takich jak zatwierdzanie wniosków, przetwarzanie zamówień czy faktur i będą dostępne za pośrednictwem prostej aplikacji.

 autor: Jan Petersen

Czytaj także

Nowa aplikacja mobilna we FreecoNet

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 16:26
W odpowiedzi na zapotrzebowanie mobilnego dostępu do telekomunikacji VoIP, FreecoNet oferuje swoim użytkownikom darmowe narzędzie, umożliwiające korzystanie z telefonii VoIP przez smartfona. Wystarczy jedynie pobrać aplikację mobilną Cloud Softphone, by móc taniej dzwonić z telefonu komórkowego bez względu na to, czy użytkownik znajduje się w Polsce czy za granicą.
rozwiń zwiń