Nowe Technologie

Fujitsu: SAP HANA

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2013 15:03
Firma Fujitsu poinformowała o wprowadzeniu na rynek certyfikowanego, gotowego do użytku urządzenia wirtualnego na platformę SAP HANA do celów związanych z testowaniem i programowaniem.
SAP HANA
SAP HANA

 

„Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach teleinformatyka jest niemal tak samo ważna dla prowadzenia działalności jak energia elektryczna, a prawdziwa wartość dla klientów płynie z rozwiązań, usług i nowych modeli ich dostarczania (np. przetwarzanie w chmurze) oferowanych przez największych dostawców, takich jak Fujitsu” - Rod Vawdrey, dyrektor generalny firmy Fujitsu Technology Solutions

Nowe urządzenie Fujitsu pomaga odpowiedzieć na kluczowe pytanie, jakie zadają sobie przedsiębiorstwa: „W jaki sposób SAP HANA może mi zapewnić maksymalne korzyści”? Dzięki kompletnemu środowisku do jednoczesnego testowania wielu konfiguracji wirtualnych fabrycznie skonfigurowane urządzenie Fujitsu Power Appliance na platformę SAP HANA przyspiesza realizację scenariuszy testowych i skraca czas wprowadzania na rynek.

  • W pełni wirtualne urządzenie Fujitsu Power Appliance umożliwia szybsze programowanie i testowanie implementacji SAP HANA, co pozwala firmom generować wartość biznesową przez szybsze wdrażanie najbardziej wydajnych konfiguracji.
  • Pełna wirtualizacja środowisk przetwarzania w pamięci, korzystających z platformy SAP HANA, oznacza, że realizacja wielu projektów jednocześnie staje się bardziej opłacalna. Dzięki temu firmy mogą lepiej wykorzystać technologię bez konieczności ciągłego uzasadniania wydatków na dodatkowe zasoby sprzętowe pozwalające testować nowe, innowacyjne projekty.

Po ogłoszeniu zacieśnienia współpracy pomiędzy SAP a VMware firma Fujitsu zdecydowała o wprowadzeniu na rynek urządzenia, które udostępnia kompletne środowisko testowe i programistyczne obejmujące system operacyjny VMware vSphere® oraz zgodny ze standardami branżowymi serwer stelażowy Fujitsu PRIMERGY RX600 S6. Urządzenie wirtualne Fujitsu Power Appliance to najnowszy produkt Fujitsu opracowany z myślą o społeczności użytkowników systemu SAP. Na całym świecie wdrożono już około 100 projektów bazujących na urządzeniu Fujitsu Power Appliance na platformę SAP HANA.

 

 

 

 

autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: firma wirtualizacja