Nowe Technologie

Modem ZTE MF823

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2013 11:48
Firma ZTE wprowadza najnowszy modem MF823, działający w technologii LTE. Modem MF823 pozwala na pracę w technologii LTE z prędkością pobierania do 100Mb/s i wysyłania do 50Mb/s.
ZTE MF823
ZTE MF823Foto: materiały promocyjne

- Wraz z rozwojem usługi mobilnego internetu rośnie zapotrzebowanie na urządzenia do jego odbioru. Nasz nowy modem jest o połowę lżejszy od poprzedniej wersji, posiada także dwukrotnie więcej pamięci i zupełnie nowy Chipset, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że stanowi odzwierciedlenie trendu nastawionego na funkcjonalną miniaturyzację – mówi Sławomir Kowalik, Terminal Sales Manager w ZTE Poland.

  • Instalacja odbywa się poprzez gniazdo USB 2.0 High Speed, a sam proces przebiega automatycznie, wgrywając preinstalowane sterowniki. Oprogramowanie wspiera wszystkie popularne systemy, takie jak Windows XP, 7, Vista, a także Mac i Linux. Stan połączenia komunikowany jest za pomocą diody LED, która wyświetla trójkolorowe sygnały.
  • Modem ZTE MF823 waży zaledwie 26 gramów, a jego wymiary to 90mm x 28.4mm x 13mm. Smukła obudowa oraz minimalistyczny design sprawiają, że MF823 będzie się komponował wizualnie ze wszystkimi przenośnymi urządzeniami.

Modem ZTE MF823 wkrótce będzie dostępny w ofercie sieci Plus i Cyfrowego Polsatu.

 autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: internet lte modem zte