X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Pierwszy bezprzewodowy projektor 5 GHz 3D Full HD

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 12:38
BenQ wprowadza na polski rynek pierwszy w świecie projektor Full HD przeznaczony dla kina domowego z systemem Wireless 5 GHz, który umożliwia bezprzewodowe połączenie projektora ze źródłem sygnału full HD. BenQ W1500 wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p z doskonałym współczynnikiem kontrastu 10000:1 i jasnością 2200 ANSI lumenów.
BenQ W1500
BenQ W1500

Bezprzewodowa, nieskompresowana transmisja 5 GHz

Wraz z projektorem W1500 dostarczany jest HDMI Dongle umożliwiający podłączenie dowolnego źródła sygnału z projektorem, który ma wbudowany moduł WHDI™(Wireless Home Digital Interface). Bezprzewodowa transmisja nieskompresowanego sygnału full HD możliwa jest na odległość do 20 m, co wystarcza w większości zastosowań domowych i nawet dużych salach projekcyjnych.
Synchronizacja W1500 z urządzeniem (komputer, odtwarzacz DVD/BD czy konsola) z włożonym w gniazdo HDMI bezprzewodowym Donglem odbywa się automatycznie po wybraniu w projektorze źródła sygnału „Wireless HDMI sync”.

Jakość obrazu

  • W1500 wspiera funkcjonalność 3D, w tym Blu-ray Full HD 3D i NVIDIA 3DTV
  • W1500 wyposażony został w funkcję automatycznej konwersji 2D do 3D w czasie rzeczywistym czyli podczas wyświetlania obrazu.
  • 6-barwne koło koloru – zapewnia naturalne oddanie kolorów
  • Przestrzenne zarządzanie 6 podstawowymi kolorami (RGB + CMY) za uzyskanie idealnego oddania kolorów
  • Układ DarkChip3™ zapewnia wysoki kontrast obrazu 10000:1 co zapewnia dobrą widoczność szczegółów w światłach i cieniach
  • W trybie Interpolacji Klatkowej W1500 minimalizuje rozmycia obrazu w ruchu oraz drgania zwłaszcza w szybko poruszających scenach filmu i gier sportowych. Technologia interpolacji Klatkowej ocenia zmiany ruchu z klatki do klatki i wstawia dodatkowe, interpolowane klatki pomiędzy istniejące klatki, w wyniku czego ruch na obrazie jest płynny jak oglądany na żywo.
  • W1500 obsługuje przestrzeń koloru standardu Rec. 709.

Wygoda użytkowania i obsługi

  • W1500 posiada dwa wbudowane duże głośniki o mocy 10W z Systemem SRS WOW HD ™, co uniezależnia użytkownika od zewnętrznych systemów audio.
  • Przesunięcie Położenia Obiektywu (Lens Shift) pozwala korygować zniekształcenia trapezowe obrazu.
  • Duży współczynnik powiększenia (zoom) - 1.6x - w połączeniu z szerokim kątem projekcji zapewnia dużą swobodę i elastyczność umieszczenia projektora. Obraz o tym samym rozmiarze może być wyświetlany z różnych odległości i dodatkowo może to być duży obraz z małej odległości 213 cm (84 cale) z odległości 2 m.

Certyfikat ISFccc®

W1500 daje możliwość kalibracji zgodnie ze standardem ISF, pozwalającą na zoptymalizowanie wydajności kolorów w dzień i w nocy, tak aby dostosować się do układu każdego pomieszczenia oraz do poziomu natężenia światła w danym otoczeniu.

Projektor W1500 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 6889 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy na projektor, na lampę 12 miesięcy lub 2.000 godzin.autor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: benq kino domowe projektor

Czytaj także

Najlepszy projektor do kina domowego

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 16:37
W otwartym teście projektorów kina domowego zorganizowanym przez niemiecką firmę Takeoff Media najlepszym projektorem w segmencie do 15.000 zł okazał się Sony VPL-HW50ES.
rozwiń zwiń