X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Magazyn Europejski

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2014 13:30
Innowacje w badaniach archeologicznych w UE; nowoczesne projekty badające dziedzictwo kulturowe UE; Innowacyjność w gospodarce UE; Relacje między UE a Rosją.
Audio

Innowacje w archeologii - to idea Arcland Europe, przedsięwzięcia finansowanego z budżetu kulturalnego UE. - Wykorzystujemy nowoczesne technologie do badania zabytków z różnych epok - informują uczestnicy Arcland Europe: prof. William Hanson z Uniwersytetu w Glasgow oraz dr Birger Stichelbaut z Uniwersytetu w Gandawie.

Heritage plus - to hasło konkursu organizowanego przez Komisję Europejską oraz 15 państw UE. - Jego celem jest wyłonienie najlepszych projektów badawczych, skupiających się na dziedzictwie kulturowym - opowiada Paulina Florjanowicz z Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zabytków.

Wskaźniki innowacyjności spadają w jednej piątej krajów UE - wynika z najnowszego raportu Komisji Europejskiej. - Wspólnota nadrabia jednak zapóźnienia w dziedzinie nowatorskich rozwiązań w stosunku do Stanów Zjednoczonych i Japonii - podkreśla Leszek Grabarczyk, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Relacje między UE a Rosją - to najważniejszy w tym tygodniu temat prasy w krajach UE. Najświeższe doniesienia sprawdzali Marek Brzeziński i Rafał Motriuk.

Zobacz więcej na temat: Dwójka Euranet Plus
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak