X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Reportażyści nagrodzeni!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 16:01
Przyznano prestiżowe nagrody w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego
Reportażyści nagrodzeni

18 listopada w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu w dziedzinie reportażu  i dokumentu radiowego – o Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Grand Prix Prezesa Polskiego Radia oraz Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Najważniejsze laury zdobyli: Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak z Fundacji Głos Ewangelii oraz dziennikarki Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Hanna Bogoryja Zakrzewska, Magdalena Skawińska i Olga Mickiewicz-Adamowicz.

Jury konkursu o Grand Prix KRRiT w składzie: Sławomir Rogowski (przewodniczący), Helena Ciemińska-Kowalik, Irena Piłatowska-Mądry, Cezary Galek i Waldemar Modestowicz, przyznało główną nagrodę Henrykowi Dedo i Waldemarowi Kasperczakowi z Fundacji Głos Ewangelii, autorom reportażu pt. „Kowal cudzego szczęścia” zgłoszonego do konkursu przez Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.

Grand Prix Prezesa Polskiego Radia przyznano Hannie Bogoryja Zakrzewskiej i Magdalenie Skawińskiej ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia za dokument pt. „Ten Karski”. Nagrodę specjalną natomiast otrzymała Anna Bogdanowicz z Radia Białystok, autorka dokumentu pt. „Pamięć wykuta w kamieniu”.

W XXI edycji Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory decyzją jury w składzie: Hanna Bogoryja Zakrzewska (przewodnicząca), Janina Jankowska, Agnieszka Pacho, Anna Dudzińska, Katarzyna Michalak, Joanna Sikora nagrodę główną – stypendium przyznano Oldze Mickiewicz-Adamowicz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, autorce reportażu „Bóg, honor, ojczyzna i ja”, za perfekcyjne warsztatowo ukazanie wpływu wielkiej historii na pojedyncze ludzkie losy. Natomiast wyróżnieniem uhonorowano Mateusza Sadowskiego z Radia Lublin, autora reportażu „Psie dziedzictwo”, za świadomie skonstruowany, bogaty dźwiękowo portret głównej bohaterki.

Uroczystość uświetnił koncert Artura Andrusa z towarzyszeniem muzyków: Wojciecha Steca, Łukasza Borowieckiego, Łukasza Poprawskiego i Pawła Żejmo.

 

Zobacz więcej na temat: Studio Reportażu i Dokumentu
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak