X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Reportaż „Ten Karski”

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 13:47
„Spotkanie z Reportażem” Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Magdalena Skawińska – twórczynie audycji dokumentalnej „Ten Karski”.
Audio

Hanna Bogoryja Zakrzewska to reportażystka związana z Polskim Radiem od ponad 20 lat. Prowadziła kilka radiowych akcji, m.in. „Oddech dla”, dzięki której powstał Bank Respiratorów w Centrum Zdrowia Dziecka, a wspólnie z Ernestem Zozuniem kampanie „Stop! Korupcja!” oraz „Jesteśmy przeciw: korupcji, arogancji i głupocie”. Za przygotowaną razem audycję „Emilia – niewolnica tajemnicy” autorzy otrzymali Grand Press 2002. W 2006 r. wraz z Adamem Bogoryja Zakrzewskim zajęła się szokującym zjawiskiem prostytuowania się gimnazjalistek. Radiowy reportaż pt. „Szlaufy” zdobył nagrodę Melchiora 2006. W latach 2009-2010 Hanna Bogoryja Zakrzewska, jako reprezentant polskiej radiofonii była członkiem prestiżowej Grupy Reportażystów w EBU. Laureatka wielu nagród, wyróżniana przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oraz Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. W 2011 r. została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP oraz Złotym Mikrofonem, największą nagrodą Polskiego Radia. W 2012 r. wybrana Radiowym Reportażystą Roku podczas Ogólnopolskiego Konkursu Melchiory 2012, m.in. za reportaże: „Lepsza przyszłość”, „Szukałam Was”, „Trzeba walczyć”.

 

Zobacz więcej na temat: Jan Karski Magda Skawińska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak