Polskie Radio

Cyfrowe Radio Gwiazdka. Na Święta od Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2020 18:00
Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, Polskie Radio przygotowało dla swoich słuchaczy specjalny kanał świąteczny. Cyfrowe Radio Gwiazdka to stacja wyłącznie muzyczna, w której można usłyszeć największe świąteczne hity polskie i zagraniczne oraz najpiękniejsze polskie kolędy.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Evgeny Atamanenko/Shutterstock.com

Cyfrowego Radia Gwiazdka można słuchać przez całą dobę przez najbliższy miesiąc (POSŁUCHAJ!). W okresie przedświątecznym usłyszymy świąteczne przeboje w najciekawszych i najbardziej popularnych  aranżacjach muzycznych, natomiast w Wigilię od godz. 14.00 oraz w czasie Świąt – najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Zgromadziliśmy kolekcję świątecznych nagrań od lat 40-tych do dziś, życzymy więc niezwykłych muzycznych wrażeń, zaskakujących odkryć i sentymentalnych wzruszeń wszystkim słuchaczom. Wśród ponad 1700 utworów, znajdą się nie tylko tradycyjne White Christmas, Let It Snow!, Winter Wonderland, The Christmas Song czy Jingle Bells, ale też wpółcześniejsze Last Christmas, This Christmas czy All I Want For Christmas Is You mówi Piotr Wawrowski z Polskiego Radia.

Nie zabraknie polskich wykonawców zaśpiewają dla nas Czerwone Gitary, Kasia Kowalska, De Su, Edyta Górniak, ale także Rafał Brzozowski, Pectus, Verba, Audiofeels czy Skaldowie – dodaje.

Cyfrowe Radio Gwiazdka dostępne jest na stronie polskieradio.pl, a także w aplikacji mobilnej Polskiego Radia. Kanału będzie można słuchać do 7 stycznia 2020 roku.  

Mat.promocyjny


Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU