Polskie Radio

Alvin Gajadhur o Master Truck Show: to wspaniała impreza

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2022 21:50
Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur zaprasza uczestników zlotu ciężarówek Master Truck w Polskiej Nowej Wsi koło Opola do odwiedzenia stoiska Inspektoratu, które znajduje się na terenie imprezy.
Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur
Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin GajadhurFoto: Cezary Piwowarski/PR

W Polskim Radiu Kierowców Alvin Gajadhur podkreślił, że kierowcy będą mogli porozmawiać z pracownikami GITD, uzyskać porady i zapytać o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

- To wspaniała impreza, uśmiechnięci kierowcy i miło spędzony czas. Chciałbym, by wszystkie ciężarówki jeżdżące po naszym kraju były piękne i w super stanie technicznym. By były to pojazdy bezpieczne i byśmy nie musieli zatrzymywać ich dowodów rejestracyjnych. Co roku po tej imprezie mam nadzieje, że naruszeń na polskich drogach będzie coraz mniej. Naprawdę mi się to marzy - mówił w Polskim Radiu Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego. 

Posłuchaj
00:29 11844274_1.mp3 Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur o Master Truck Show (IAR)

Jak dodał Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, stan techniczny ciężarówek poruszających się po polskich drogach jest coraz lepszy.

Master Truck Show


W Polskim Radiu Kierowców Inspektor zaznaczył również, że dobrą okazją do przekazywania kierowcom tirów najnowszych przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa jest zlot ciężarówek Master Truck Show, który trwa w Polskiej Nowej wsi koło Opola.

Posłuchaj
00:28 11844291_1.mp3 Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur o najczęstszych wykroczeniach kierowców (IAR)

Master Truck Show to największa w Polsce impreza dla kierowców i miłośników ciężarówek. Każdego roku pojawiają się na niej tuningowane pojazdy z całej Europy. Najważniejszym elementem zlotu jest promocja bezpieczeństwa na drodze.

Master Truck Show w Polskiej Nowej Wsi koło Opola potrwa do niedzieli.

Czytaj także:


Przez trzy dni trwania wydarzenia Polskie Radio Kierowców będzie dostępne w okolicach Opola także na falach FM – na częstotliwości 96,5 MHz.

IAR