Polskie Radio

Polskie Radio Kierowców z nagrodą "Zasłużony dla transportu"

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2024 19:20
Polskie Radio Kierowców zostało wyróżnione za działalność na rzecz polskiej branży transportowej. Nagrodę „Zasłużony dla transportu” przyznał Związek Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”.
Polskie Radio Kierowców z nagrodą Zasłużony dla transportu
Polskie Radio Kierowców z nagrodą "Zasłużony dla transportu"Foto: mat.prasowe

– Cieszymy się, że działania przez nas podejmowane zostały dostrzeżone i docenione. Najważniejsze, że nasza praca może przyczyniać się, aby na drogach było bezpieczniej – mówi Magdalena Szturemska, dyrektorka-redaktorka naczelna Polskiego Radia Kierowców.

Związek Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”, obchodzący 10-lecie swojej działalności, uhonorował Polskie Radio Kierowców za wsparcie, otwartość i zaangażowanie w promowaniu sektora i nagłaśnianiu jego wyzwań.

Polskie Radio Kierowców to jedyna w kraju całodobowa stacja z programem przeznaczonym dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Program jest dostępny poprzez aplikację, w technologii DAB + oraz w Internecie. W kompleksowy sposób informuje o sytuacji drogowej w kraju, przedstawia raporty o utrudnieniach, korkach, wypadkach czy remontach.

mat.prasowe/id