Polskie Radio

Bovska w "Muzycznej Jedynce". Zaprasza Ula Kaczyńska

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2024 09:04
W studiu Jedynkowym pojawi się Bovska i opowie o nowym singlu "Płonie las", posłuchamy Kasi Kowalskiej po jej fantastycznym występie na festiwalu w Opolu. Do tego klasyka nienachalnych gitar czyli Electric Light Orchestra i Suzi Quatro oraz Billie Eilish i Piotr Odoszewski.
Ula Kaczyńska
Ula KaczyńskaFoto: PR/Michał Piskorski

Ostatnio w "Muzycznej Jedynce":

"Dziewczyna słońca" to najnowsza płyta Anny Rusowicz. - Wszystko przy tym albumie jest bardzo magiczne - mówiła piosenkarka w Programie 1 Polskiego Radia. Co było inspiracją do jej powstania?

Zasłużeni dziennikarze, znani piosenkarze

W "Muzycznej Jedynce" o wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Marcin Kusy, Ula Kaczyńska, Maria Szabłowska, Anna Will, Paweł Sztompke i Kamil Wicik. To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor, o czym przekonują jej twórcy: Abba, Budka Suflera, Queen, Anna Jantar, Michael Jackson, Madonna, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Sting, The Beatles, Stevie Wonder, Kayah, Amy Winehouse, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Selah Sue, Ania Dąbrowska, Joe Dassin, Czesław Śpiewa, Francis Lai i wielu innych.

Zobacz także:

***

Do wysłuchania audycji "Muzyczna Jedynka" w poniedziałek (3.06) w godz. 18.00-19.00 zaprasza Ula Kaczyńska.

DS

Zobacz więcej na temat: muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska