Polskie RadioPolskie Radio Kierowców
Section01

Polskie Radio ma dobrą wiadomość dla wszystkich zmotoryzowanych: nowa stacja radiowa „Polskie Radio Kierowców” jest dostępna nie tylko w DAB+, ale i w bezpłatnej aplikacji mobilnej. Teraz korki i długie trasy upłyną w towarzystwie dobrej muzyki, najbardziej aktualnych, skróconych wiadomości, informacji drogowych i pogodowych – czyli tego, co w drodze najbardziej pożądane i lubiane.

Pobierz

Wszystko
w jednym miejscu!

Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze. W trzech zakładkach kierowcy i rowerzyści znajdą wszystko, co przyda się w drodze. „Player” umożliwia słuchanie bieżących audycji i rzut oka na aktualną pogodę, a w „Ramówce” znajdziemy podgląd programu i krótkie opisy poszczególnych pasm.

Trzecia zakładka jest najbardziej interaktywna: „Zdarzenia drogowe” umożliwiają nie tylko sprawdzenie sytuacji na drodze w promieniu 100 km i poinformowanie innych użytkowników ruchu o napotkanych wypadkach i rozmaitych trudnościach, ale także wysłanie wiadomości o dowolnej treści – na przykład z pozdrowieniami dla przyjaciół lub ulubionych prowadzących.

Section05