X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Europarlament
Section01
Section02
Section03
Section04
Section06

Strasburg i Bruksela wydają się zbyt odległe? Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Parlamencie Europejskim dzięki audycjom emitowanym w Programie 1 i 4 Polskiego Radia SA i dostępnych także za pośrednictwem strony polskieradio.pl/europarlament.

Najlepszymi ambasadorami Parlamentu Europejskiego w Polsce są nasi europosłowie, którzy informują wyborców o swoich działaniach. Wspólnie z Biurem Informacyjnym Parlamentu Europejskiego w Polsce (BIPE) chcemy, wspierając posłów, przybliżyć Słuchaczom ideę jedynego na świecie parlamentu, którego członkowie reprezentują interesy blisko 500 milionów obywateli 28 państw.

Naszym zamiarem jest, żeby Parlament Europejski kojarzył się nie ze skomplikowaną, odległą instytucją, ale z gwarancją jak najlepszego prawa unijnego, obroną praw człowieka, obywateli, konsumentów, z forum, na którym Polacy mogą zgłaszać swoje problemy i przekonywać innych Europejczyków do korzystnych dla wszystkich rozwiązań.

Będziemy wspólnie z BIPE informować o Unii Europejskiej, a w szczególności o Parlamencie Europejskim i jego działaniach, debatach, decyzjach, w tym o działaniach polskich europosłów i zajmowanych przez nich stanowiskach.

KONKURS!
Pytanie: Jak nazywa się bałkański kraj z którym negocjacje akcesyjne rozpoczęły się w 2012 roku?