X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
DAB+

CYFROWE RADIO GWIAZDKA NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

08.12.2015 11:11
Polskie Radio przygotowało dla swoich słuchaczy wyjątkową świąteczną niespodziankę. W wtorek 8 grudnia uruchomiliśmy cyfrowe Radio Gwiazdka, którego można słuchać przez cały okres świąteczny aż do 6 stycznia.
W poniedziałek 8 grudnia zostanie uruchomione cyfrowe Radio Gwiazdka, którego będzie można słuchać przez cały okres świąteczny aż do 6 stycznia.
W poniedziałek 8 grudnia zostanie uruchomione cyfrowe Radio Gwiazdka, którego będzie można słuchać przez cały okres świąteczny aż do 6 stycznia. Foto: fot. kasiQ kmjw/flickr/CC BY-ND 2.0

Program będzie nadawał piosenki o tematyce świątecznej. Będzie to projekt typowo sezonowy, czyli stacja muzyczna prezentująca piosenki około świąteczne zapowiadające nadejście Bożego Narodzenia - mówi Krzysztof Łuszczewski, dyrektor Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej Polskiego Radia.

Od 8 do 24 grudnia na antenie cyfrowego Radia Gwiazdka pojawią się piosenki o tematyce świątecznej, a od Wigilii 24 grudnia do 6 stycznia prezentowane będą najpiękniejsze kolędy.

Radia Gwiazdka będzie można słuchać w cyfrowych radioodbiornikach DAB+, na stronie internetowej www.polskieradio.pl oraz przy pomocy aplikacji na urządzeniach mobilnych.

Zobacz więcej na temat: DAB+ radio cyfrowe
Komentarze1
aby dodać komentarz
loginek2015-12-26 21:34 Zgłoś
Moim zdaniem wcześniej było lepiej. Świąteczna muzyka leciały na dwóch stacjach: polskie kolędy, a druga to: muzyka świąteczna.