Polskie Radio
Section05
radio cyfrowe

"Zostań w domu" z Polskim Radiem Dzieciom. Propozycje na wtorek

Edukacja muzyczna, plastyczna, przyrodnicza, ekologiczna i matematyczna to tylko część oferty, jaką Polskie Radio Dzieciom od ponad 5 lat oferuje swoim słuchaczom. Wychowawcy przedszkolni, rodzice i opiekunowie mogą czerpać z szerokiego wyboru audycji realizowanych zgodnie z rytmem dnia przedszkolaka. Ramówka stacji realizuje zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jakie propozycje stacja przygotowała na dziś?
Zobacz więcej na temat:  edukacja DAB+ radio cyfrowe #zostańwdomu

Polskie Radio Dzieciom wspiera przedszkola

Edukacja muzyczna, plastyczna, przyrodnicza, ekologiczna i matematyczna to tylko część oferty, jaką Polskie Radio Dzieciom od ponad 5 lat oferuje swoim słuchaczom. Wychowawcy przedszkolni, rodzice i opiekunowie mogą czerpać z szerokiego wyboru audycji realizowanych zgodnie z rytmem dnia przedszkolaka. Ramówka stacji realizuje zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ta stacja radiowa nie nadaje reklam.
Zobacz więcej na temat:  edukacja dzieci rozwój dziecka Ministerstwo Edukacji Narodowej DAB+ radio cyfrowe

Poniedziałkowe propozycje dla dzieci i rodziców w Polskim Radiu Dzieciom

Jakie znaczenie mają kolory? W poniedziałek już o 11.00 zagadkę tę spróbują rozwiązać Leszek i Mis Michaś. Tego dnia, na antenie Polskiego Radia Dzieciom, powiemy także jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi zaś w wieczornej audycji muzycznej dla rodziców, jak zawsze w poniedziałek, nowe płyty, przegląd rynku muzycznego w kraju i na świecie.
Zobacz więcej na temat:  edukacja DAB+ radio cyfrowe #zostańwdomu

Wtorkowe propozycje ciekawych audycji w Polskim Radiu Dzieciom

We wtorek usłyszymy ostatni odcinek słuchowiska "Zuzia w obłokach", dowiemy się jakie technologie, patenty i zwyczajne pomysły zostały wykorzystywane przy produkcji nowoczesnych plecaków, w kąciku "Warsztat małego artysty", wspólnie stworzymy wiosenne kwiaty z krepiny i patyków, zaś nasz radiowy Miś Michaś przypomni słuchaczom jaka była historia powstania roweru. 
Zobacz więcej na temat:  edukacja DAB+ radio cyfrowe

Poniedziałkowe propozycje dla dzieci i rodziców w Polskim Radiu Dzieciom

W poniedziałek w "Bajkowym kąciku" usłyszeć można bajkę o kukurydzy, w "Muzycznych podróżach" o wiośnie w piosenkach zaś w "Strefie rodzica" rozmowy o tym jaki będzie świat po społecznej izolacji. Nie zabraknie też lekcji języka angielskiego, a w niej poznamy kolejne słowa związane częściami garderoby. Zapraszamy do słuchania audycji przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach i ich rodzicach.
Zobacz więcej na temat:  edukacja dzieci DAB+ radio cyfrowe #zostańwdomu