Section50
Section00
materiały prasowe
materiały prasowe
02.01.2014

Gramy: Disclosure - Voices

2013 już za nami, wokół roi się od podsumowań we wszelakich formach. Mimo tego, że żyjemy w świecie wykreowanym przez subiektywne opinie, pewne rzeczy nie podlegają dyskusji.


Przeciw twierdzeniu, że bracia Lawrance byli jednymi z bohaterów roku pańskiego 2013 mogą protestować tylko malkontenci. "Voices" to kolejny singel z przebojowego albumu "Settle", który umiejscowił braterski duet wśród ścisłej czołówki producentów muzyki elektronicznej. Debiutancki krążek posiada magiczne właściwości: z każdym singlem stawał się coraz mocniejszy. Warto zwrócić uwagę na niezwykle dojrzały sposób doboru numerów promujących tą pierwszą długogrającą pozycję w dyskografii

Disclosure, przez co powstaje pewien dysonans w jego odbiorze - niby mamy do czynienia z debiutem, ale tak naprawdę widzimy Guya i Howarda pewnie idących po swoje. "Settle" nie dało się ominąć, albo trafiało cię przy pierwszym przesłuchaniu, albo rzucało się na uczy podczas wizyty w centrum handlowym, ale prędzej czy później każdy fan muzyki elektronicznej musiał wzbogacić swój świat o doświadczenie tej płyty.
Już 12.03 chłopaki wystąpią w warszawskim Palladium. Autor tego tekstu nie posiada się z radości, serio.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.