Section50
Section00
13.03.2017

SOTEI - Wyobraźnia feat. Ms. Obsession

Sotei  i Ula Kaczyńska  Foto: Czwórka Sotei i Ula Kaczyńska Foto: Czwórka

Tym razem fajna muzyczna nowość z Polski. Duet Sotei to wspólny projekt perkusisty Wojtka Sobury, grającego m.in. z Kasią Nosowską, Skubasem czy grupą Muzykoterapia,  oraz producenta i beat-makera Pawła Strzelczyka, bardziej znanego jako Teielte. So jak Sobura, Tei jak Teielte.

Obaj artyści to podopieczni znakomitej krajowej firmy U Know Me, i to ona właśnie opublikowała ich bardzo ciekawy wspólny album pod tytułem "Sotei Lp". Na płycie dominują instrumentalne nagrania, w ramach których mocno nabijane, nakręcające rytmy Sobury dopełniają elektroniczne brzmienia i sample generowane przez Teielte. Są tu jednak również utwory wokalne przygotowane z takimi gośćmi jak Baasch, raperem Hades czy Julitą Zielinską. My na naszą plejlistę wybraliśmy przebojową "Wyobraźnię" z jakże miłym wokalnym  udziałem Ms. Obsession.

Polecamy Wam również  wywiad z grupą Sotei przeprowadzony przez Ulę Kaczyńską w audycji "Wszystko gra". http://www.polskieradio.pl/10/3966/Artykul/1727967,Sotei-zaatakujemy-basem-i-tlustym-bitem

Marcin "Harper" Hubert


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.