Section50
Section00
Quebonafide
Quebonafide, foto: Justyna Tylczyńska
24.05.2018

W poszukiwaniu zastępców Quebonafide

Kolejne festiwalowe występy rapera odwołane.

Quebonafide odwołał kolejny koncert. Ciechanowski raper wycofał się z występów we Wrocławiu, Płocku, Zielonej Górze i Rzeszowie. Jak podaje management artysty głównym powodem takiego obrotu spraw jest potrzeba regeneracji po bardzo intensywnym miesiącu dla twórcy.

Organizatorzy koncertów intensywnie szukają zastępców. W Płocku zagrają Peja oraz Kaen, natomiast rzeszowski line-up uzupełnią Bosski Roman i Pih. Na imprezie w Zielonej Górze w miejsce Quebonafide pojawi się zawodnik z jego wytwórni - PlanBe.

Raper obecnie przebywa poza Polską. Razem z Bonusem RPK i Borixonem pracuje nad teledyskiem do utworu warszawskiego rapera.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.