Section50
Section00
Polish Hip-Hop Festival 2018
Polish Hip-Hop Festival 2018, foto: Materiały promocyjne
28.06.2018

Polish Hip-Hop Festival ogłasza kolejnych wykonawców.

11 artystów dołącza do line-upu.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2018 ogłosił dzisiaj jedenastu nowych wykonawców, którzy wystąpią podczas imprezy. Do między innymi Quebonafide, Tedego, Palucha, KęKę, Te-Trisa, VNMa i Sztossa dołączyli dzisiaj Borixon, Włodi, Żabson, ReTo, Wac Toja, Małe Miasta, Eripe + Delekta, Jan-rapowanie, Deys i White 2115. Jak podają organizatorzy, czekają nas jeszcze kolejne ogłoszenia. Już teraz line-up imprezy prezentuje się całkiem imponująco.

Więcej informacji o artystach, którzy zagrają na festiwalu można znaleźć tutaj.

Całkiem niedawno mieliśmy przyjemność gościć w naszym studiu dyrektora artystycznego imprezy - Dawida Bartkowskiego. Wywiad znajdziecie pod tym linkiem.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.