Section50
Section00
Fragment okładki albumu Tha Carter V, Lil Wayne
Fragment okładki albumu "Tha Carter V", Lil Wayne, foto: mat. prasowe
26.09.2018

Znamy już datę premiery "Tha Carter V" Lil Wayne'a.

Wyczekiwany album ukaże się 28 września.

Stało się. Jeden z najbardziej wyczekiwanych hip-hopowych albumów ostatnich lat doczeka się swojej premiery. "Tha Carter V" ujrzy światło dzienne 28 września. Płyta, która wydawała się utkwić w martwym punkcie, finalnie wpadnie w ręce fanów Weezy'ego.

Wczoraj na oficjalnym kanale rapera pojawiła się zapowiedź albumu. Będzie on swoistym prezentem, który Young Carter sprawi sobie i swoim fanom w dniu swoich urodzin. Jak sam mówi: "zawsze daje Wam całego siebie, ale tym razem daję Wam więcej".

Potwierdzona została również okładka albumu - jest to ta sama wersja, która pokazana była fanom już w 2014 roku.

Historia "Tha Carter V" jest bardzo skomplikowana. W założeniach płyta miała mieć swoją premierę jeszcze w 2013 roku, jednak raper nie ukończył materiału na czas. W momencie, gdy był on gotowy, wytwórnia Cash Money sama zaczęła zwlekać z wypuszczeniem go. Finalnie raper przestał podawać kolejne daty premiery, gdyż stwierdził, że nie ma to sensu, biorąc pod uwagę ile razy była ona przesuwana w samym 2014 roku.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.