Section50
Section00
Okładka płyty IGOR Tylera, the Creatora
Okładka płyty "IGOR" Tylera, the Creatora, foto: mat. promocyjne
17.05.2019

Tyler, the Creator publikuje nowy album

Następca "Flower Boy" już dostępny do odsłuchu.

"IGOR", czyli nowy album Tylera, the Creatora trafił w ręce (na słuchawki?) fanów. Po dwuletniej przerwie od wydania "Flower Boy" raper z Kalifornii wraca z kolejną płytą zapowiadaną przez kilka ostatnich tygodni. Na krążku gościnnie udzielili się Playboi Carti, Kanye West i Charlie Wilson.

Tyler promował nowy album czterema krótkimi klipami: "IGOR’S THEME", "WHATSGOOD", "a boy is a gun", i "NEW MAGIC WAND". Znajdziecie je poniżej.

"IGOR". To nie "Bastard". To nie "Goblin". To nie "Wolf". To nie "Cherry Bomb". To nie "Flower Boy". To "Igor". Nie sprawdzaj go oczekując rapowego albumu. Nie sprawdzaj go oczekując czegokolwiek. Po prostu go sprawdź, wskocz w ten album. Myślę, że pierwszy odsłuch jest najlepszy, jeśli od razu słucha się całości. Bez przeskoków. Od początku do końca. Bez rozpraszania. Bez sprawdzania telefonu, oglądania telewizji i gadania. Pełne skupienie na dźwiękach, które pozwoli Ci wyrobić własną opinię i poczuć emocje - tak o swoim nowym muzycznym dziecku pisze Tyler.

W zeszłym roku raper wypuścił kilka singli, a także opublikował EP-kę z muzyką inspirowaną filmem "Grinch".

Całą płytę "IGOR" znajdziecie już na serwisach streamingowych, a niebawem powinna także pojawić się na sklepowych półkach.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.