Section50
Section00
Mike Patton
Mike Patton, foto: sr cafe / foter.com
14.08.2019

Mr. Bungle zapowiedzieli trzy specjalne koncerty

Kultowy zespół wesprą Scott Ian i Dave Lombardo.

20 lat po wydaniu ostatniej płyty, "California", Mr. Bungle zapowiedzieli powrót na scenę! Na trzech potwierdzonych już występach zaplanowanych na luty przyszłego roku (7.02 - Los Angeles, 8.02 - San Francisco, 10.02 - Nowy Jork) fani usłyszą grupę wykonującą wydane własnymi siłami w 1986 roku demo "The Raging Wrath of the Easter Bunny". Będzie to pierwsza od 20 lat okazja do zobaczenia zespołu na żywo. Jednocześnie po raz pierwszy od niemal trzech dekad zagrany zostanie materiał z debiutanckiej demówki.

Fanów z pewnością ucieszy skład, który zagra na żywo. Do Mike'a Pattona, Trevora Dunna i Treya Spruance'a dołączą Scott Ian z Anthraxa i Dave Lombardo ze Slayera. Muzycy nie planują niestety wydłużenia listy występów.

- Dołączenie Scotta i Dave'a do tej samobójczej misji to ogromny zaszczyt. W dużej mierze to oni byli powodem, przez który zaczęliśmy pisać i nagrywać. Uświadomienie sobie tego po ponad 30 latach jest jakimś cudem... A teraz będziemy mogli w końcu zagrać to wszystko poprawnie! To będzie nasze katharsis - stwierdza Patton.

- Podczas naszego pierwszego występu w Bayside Grange Hall w 1985 roku zagraliśmy "Chemical Warfare" Slayera i kawałki Stormtroopers of Death. Ubóstwialiśmy tych gości, a teraz zagrają z nami? Żartujesz sobie?! - dodaje Spruance.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.