Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Mr. Bungle zapowiedzieli trzy specjalne koncerty

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 11:19
Kultowy zespół wesprą Scott Ian i Dave Lombardo.

20 lat po wydaniu ostatniej płyty, "California", Mr. Bungle zapowiedzieli powrót na scenę! Na trzech potwierdzonych już występach zaplanowanych na luty przyszłego roku (7.02 - Los Angeles, 8.02 - San Francisco, 10.02 - Nowy Jork) fani usłyszą grupę wykonującą wydane własnymi siłami w 1986 roku demo "The Raging Wrath of the Easter Bunny". Będzie to pierwsza od 20 lat okazja do zobaczenia zespołu na żywo. Jednocześnie po raz pierwszy od niemal trzech dekad zagrany zostanie materiał z debiutanckiej demówki.

Fanów z pewnością ucieszy skład, który zagra na żywo. Do Mike'a Pattona, Trevora Dunna i Treya Spruance'a dołączą Scott Ian z Anthraxa i Dave Lombardo ze Slayera. Muzycy nie planują niestety wydłużenia listy występów.

- Dołączenie Scotta i Dave'a do tej samobójczej misji to ogromny zaszczyt. W dużej mierze to oni byli powodem, przez który zaczęliśmy pisać i nagrywać. Uświadomienie sobie tego po ponad 30 latach jest jakimś cudem... A teraz będziemy mogli w końcu zagrać to wszystko poprawnie! To będzie nasze katharsis - stwierdza Patton.

- Podczas naszego pierwszego występu w Bayside Grange Hall w 1985 roku zagraliśmy "Chemical Warfare" Slayera i kawałki Stormtroopers of Death. Ubóstwialiśmy tych gości, a teraz zagrają z nami? Żartujesz sobie?! - dodaje Spruance.

Zobacz więcej na temat: faith no more koncerty Rock