Section50
Section00
Barack Obama
Barack Obama, foto: Frederic Legrand / shutterstock.com
26.08.2019

Barack i Michelle Obama przygotowali letnią playlistę

Były prezydent Stanów Zjednoczonych dzieli się mieszanką klasyki i współczesnych hitów.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, podzielił się na swoim Instagramie listą utworów, które grają mu tego lata. Pośród 44 utworów wybranych przez 44. prezydenta USA znajdziemy ponadczasowe klasyki, jak i utwory współczesnych gwiazd. Obok piosenek Franka Sinatry, Stonesów, czy Toots and the Maytals usłyszymy Lil Nas X-a, Rihannę, Drake'a lub choćby Beyonce.

W czerwcu para nawiązała współpracę z serwisem Spotify, której celem jest "rozwój, produkcja i użyczenie głosów na potrzeby podcastów skupiających uwagę słuchaczy na ważnych tematach globalnych".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Barack Obama (@barackobama)

W 2018 roku Michelle Obama przygotowała walentynkową playlistę zadedykowaną prezydentowi. "Forever Mine" składała się z 44 piosenek wybranych przez byłą pierwszą damę.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.